23 lutego 2017 roku swoją działalność w sezonie 2016/17 zakończyły odkryte lodowiska sezonowe w Tychach.

Powodem takiej decyzji są aktualne i prognozowane warunki atmosferyczne, które nie pozwalają na utrzymywanie tafli lodowisk w stopniu zapewniającym ich bezpieczne wykorzystywanie.

Korzystając z okazji informujemy, iż w sezonie 2016/17 z usług wszystkich trzech lodowisk (Park Miejski przy Żyrafie, obiekt MOSiR przy ul. Brzozowej, OW Paprocany) skorzystało ok. 82 tysiące osób, a niemal 250 dzieci wzięło udział w organizowanym na lodowisku w Paprocanach kursie nauki jazdy na łyżwach.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

 

Lodowiska sezonowe w Tychach:

  1. Park Miejski przy Żyrafie, ul. Edukacji
  2. Obiekt MOSiR, ul. Brzozowa 2
  3. Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany, ul. Parkowa 17

Wszystkie lodowiska są czynne codzienne w godz. 8:00-13:00, 15:00-17:00 oraz 18:30-19:30.

Korzystanie z lodowisk sezonowych jest bezpłatne.

Wejście na teren przebieralni wyłącznie dla osób z łyżwami oraz rodziców z małymi dziećmi. W przypadku lodowiska w Parku Miejskim przy Żyrafie - łyżwy można wypożyczyć za drobną opłatą w pobliskim barze (informacje na temat łyżew są udzielane tylko i wyłącznie w barze).

UWAGA! Godziny otwarcia lodowisk oraz ilość i długość przerw konserwacyjnych może ulegać zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i stanu technicznego tafli lodowej.

Zapraszamy!

INFORMACJE KONTAKTOWE

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...