18.01.18

Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach w Paprocanach

MOSiR Tychy zaprasza na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci. Zajęcia odbywają się w sobotnie i niedzielne poranki na ślizgawce w Paprocanach.

więcej →
17.01.18

Przyszła zima - przypominamy o lodowiskach sezonowych!

Wreszcie doczekaliśmy się prawdziwej, białej zimy, która wspaniale udekorowała nasze lodowiska sezonowe.

więcej →
05.01.18

Święto Trzech Króli - lodowiska i basen czynne bez zmian

MOSiR Tychy informuje, iż w Święto Trzech Króli (sobota, 6 stycznia) trzy lodowiska sezonowe i Kryta Pływalnia będą czynne bez zmian.

więcej →
28.12.17

Awaria lodowiska sezonowego pod Żyrafą usunięta (AKTUALIZACJA)

Informujemy, iż ze względu na awarię agregatu chłodzącego taflę lodowiska sezonowego pod Żyrafą, od piątku (29 grudnia) lodowisko będzie nieczynne do odwołania.

więcej →
21.12.17

Lodowiska sezonowe w okresie świąteczno-noworocznym

MOSiR Tychy informuje o godzinach otwarcia wszystkich trzech lodowisk sezonowych: w Paprocanach, pod Żyrafą oraz na obiekcie przy ul. Brzozowej w dniach 24 grudnia - 1 stycznia.

więcej →
18.12.17

Zaproszenie na lodowiska sezonowe

W tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, pomiędzy niezbędnymi przygotowaniami a zakupowym szaleństwem, warto znaleźć chwilę na... ślizgawkę!

więcej →
12.12.17

Galeria zdjęć z Mikołajkowego Balu na Lodzie

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z Mikołajkowego Balu Przebierańców na Lodzie, który odbył się na lodowisku sezonowym w Paprocanach. Autorem zdjęć jest Marek Cichowski - dziękujemy!

więcej →
05.12.17

Mikołajkowy Bal Przebierańców na Lodzie dla Dzieci

W sobotę, 9 grudnia MOSiR Tychy zaprasza wszystkie dzieci do udziału w tradycyjnym już Mikołajkowym Balu Przebierańców na Lodzie dla dzieci.

więcej →
04.12.17

Lodowiska pod Żyrafą i na Brzozowej czynne od ŚRODY!

Informujemy, iż otwarcie lodowisk sezonowych pod Żyrafą i na obiekcie przy ul. Brzozowej ostatecznie nastąpi w ŚRODOWY PORANEK.

więcej →
02.12.17

W niedzielę otwarcie w Paprocanach, pozostałe lodowiska najpóźniej we wtorek

UWAGA! Ostatnie opady śniegu i deszczu utrudniały budowę lodu na lodowiskach sezonowych pod Żyrafą i na obiekcie przy ul. Brzozowej, dlatego też:

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...