13.04.18

Paprocany: wypożyczalnia rowerów i korty tenisowe

Informujemy, iż swoją działalność w tym roku rozpoczęła już wypożyczalnia rowerów miejskich, a także korty tenisowe zlokalizowane na terenie Kompleksu Sportowego Paprocany przy ul. Sikorskiego.

więcej →
09.04.18

958 uczestników Perły Paprocan

Choć w tyskim kalendarzu biegów impreza goni imprezę, a organizatorzy prześcigają się w pomysłach, by uatrakcyjniać imprezy, Perła Paprocan nadal świeci pełnym blaskiem. W tym roku skusiła aż 1111 osób, bo tyle zapisało się do 29. edycji zawodów.

więcej →
18.03.18

Mroźny bieg im. Pawła Lorensa

Dzisiaj w Paprocanach odbył się VIII Bieg Pawła Lorensa - w imieniu Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki Tychy i MOSiR Tychy dziękujemy wszystkim 226 biegaczom za udział w mroźnych zawodach!

więcej →
13.03.18

W niedzielę VIII Bieg Pawła Lorensa

W najbliższą niedzielę, 18 marca odbędzie się ósma edycja biegu ku pamięci Pawła Lorensa - najlepszego tyskiego biegacza długodystansowego i zarazem naszego biegowego mentora i dobrego kolegi.

więcej →
07.03.18

Wiaty do grillowania Paprocanach

Dwie drewniane wiaty z grillami staną niebawem na zachodnim brzegu Jeziora Paprocańskiego (jeden na wyspie, a drugi w odległości 300 metrów od niej).

więcej →
27.02.18

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tychy 2018

Już w najbliższą niedzielę, 4 marca w Paprocanach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - "Tropem Wilczym. Biegi Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tychy 2018", organizowane przez Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan", przy pomocy MOSiR Tychy.

więcej →
20.02.18

Sprawdzaj jakość powietrza z MOSiR Tychy!

Miło nam poinformować, że strona internetowa MOSiR Tychy oferuje nową funkcjonalność - informacje dotyczącą aktualnego stanu powietrza w Tychach.

więcej →
31.01.18

Wkrótce ruszy budowa przystani kajakowej

W ciągu kilku lat wschodnia część Jeziora Paprocańskiego zmieni się nie poznania. A wszystko za sprawą budowy nowej siedziby sekcji kajakarskiej MOSM oraz żeglarskiej mariny.

więcej →
18.01.18

Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach w Paprocanach

MOSiR Tychy zaprasza na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci. Zajęcia odbywają się w sobotnie i niedzielne poranki na ślizgawce w Paprocanach.

więcej →
21.12.17

Lodowiska sezonowe w okresie świąteczno-noworocznym

MOSiR Tychy informuje o godzinach otwarcia wszystkich trzech lodowisk sezonowych: w Paprocanach, pod Żyrafą oraz na obiekcie przy ul. Brzozowej w dniach 24 grudnia - 1 stycznia.

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...