17.12.17

Buczek i Malina najlepsi

Dzisiaj w Paprocanach odbyła się ostatnia w tym roku impreza organizowana przez MOSiR Tychy - Bieg Świąteczno-Noworoczny.

więcej →
12.12.17

Galeria zdjęć z Mikołajkowego Balu na Lodzie

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z Mikołajkowego Balu Przebierańców na Lodzie, który odbył się na lodowisku sezonowym w Paprocanach. Autorem zdjęć jest Marek Cichowski - dziękujemy!

więcej →
10.12.17

Siatkarski tytuł dla Helenki

10 drużyn wzięło udział w Mistrzostwach Miasta Amatorów w Siatkówce, które w weekend odbyły się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego. Najlepszy okazał się zespół Helenka Zabrze (na zdjęciu).

więcej →
22.11.17

Wyniki i galeria zdjęć z MMA w Pływaniu 2017

W niedzielę, 19 listopada w Krytej Pływalni przy ul. Edukacji odbyły się Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu. W rozwinięciu prezentujemy wyniki osiągnięte w poszczególnych stylach: klasycznym, dowolnym i grzbietowym, a także galerię zdjęć.

więcej →
12.11.17

Las Palmas zwycięzcą turnieju halówki

W weekend w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego rozegrano Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej. Rozgrywki wygrał zespół Las Palmas.

więcej →
26.06.17

Niedziela z rowerem i rodziną

Po raz 19. całe rodziny wzięły udział w Ogólnopolskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, którego trasa prowadziła od Żwakowa przez Gostyń do Kobióra.

więcej →
05.06.17

XV Tyski Triathlon z widowiskowym startem

W ostatnią niedzielę w Paprocanach odbył się XV Tyski Triathlon. Co najważniejsze, po dwuletniej przerwie rozegrano triathlon w pełnym znaczeniu tego słowa - a więc zaczynając do dyscypliny pływania.

więcej →
05.06.17

X Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami - galeria zdjęć

Imprezą towarzyszącą XV Tyskiemu Triathlonowi był X Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami, w którym wzięło udział mnóstwo dzieci. Pociechy startowały parami według kategorii wiekowych, a wszystkie otrzymywały na mecie medale i słodkie upominki. W rozwinięciu galeria zdjęć.

więcej →
05.06.17

Dzień Dziecka na Sportowo - galeria zdjęć

W sobotę na terenie OW Paprocany już tradycyjnie MOSiR Tychy zorganizował Dzień Dziecka na Sportowo. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej →
21.05.17

Lekkoatletyczne zmagania na medal

Dzisiaj na terenie Zespołu Szkół nr 9 w Tychach odbył się Mityng Lekkoatletyczny.

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...