W najbliższą sobotę, 15 lipca na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu przy ul. Brzozowej 2 zostanie rozegrany turniej finałowy I Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej.

We wcześniejszych trzech turniejach eliminacyjnych zawodnicy zdobywali punkty rankingowe, które decydowały o grze w turnieju finałowym. I turniej (17.06) wygrała para Przemysław Gepfert / Grzegorz Łata, II turniej (01.07) para Krzysztof Franek / Jakub Turski, a III turniej (08.07) para Paweł Zawadzki / Michał Oleksy.

Dotychczasowe wyniki nie mają jednak żadnego znaczenia - o zwycięstwie w I Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej zadecydują wyniki sobotniego turnieju finałowego, w którym wezmą udział zawodnicy tworzący osiem par, którzy w turniejach eliminacyjnych zgromadzili największą liczbę punktów. Oprócz zwycięzców turniejów, którzy znaleźli się w pierwszej ósemce, prawo gry w finałach uzyskały pary: Adam Szymczak / Konrad Janik; Daniel Chemicz / Maurycy Koćwin; Krzysztof Woźniak / Marcin Kozioł; Karol Tarnowski / Rafał Szuplak; Robert Bąk / Tomasz Winiarski.

Start sobotniego turnieju jest przewidziany na godz. 9:30. Finał, podobnie jak wcześniejsze turnieje, będzie się toczyć systemem podwójnych eliminacji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...