W weekend w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego rozegrano Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej. Rozgrywki wygrał zespół Las Palmas.

W turnieju wzięło udział 11 zespołów. W sobotę odbyły się rozgrywki fazy grupowej - do fazy pucharowej z Grupy A i B awansowały po trzy zespoły, a z Grupy C - dwa.

Piłkarscy Emeryci - Bad Boys 0:5

W meczu o trzecie miejsce FCA pokonało Piłkarskich Emerytów 3:1.

W finale rozgrywek zmierzyły się ze sobą dwa zespoły z Grupy C - Las Palmas i Bad Boys. W grupie górą byli Bad Boys, wygrywając 5:0. W finale Las Palmas zrewanżowało się jednak z nawiązką, bo zwycięstwo 2:1 dało im wygraną w całym turnieju. Las Palmas do przerwy prowadziło 2:0 po golach Mateusza Żytka i Przemysława Sibery. W drugiej połowie Bad Boys za sprawą Pawcła Gucwy zdobył kontaktową bramką, ale ostatecznie dzięki ogromnej determinacji Las Palmas w grze obronnej, Bad Boys nie dali rady obronić tytułu sprzed roku.

Las Palmas grało w składzie: Mateusz Bocheński (kapitan), Martyn Chodziakiewicz, Przemysław Sibera, Mateusz Żytka, Adam Klonek Dawid Jania, Krzysztof Witański, Maciej Szeremeta, Adam Stachura, Grzegorz Lechowicz.