Imprezy
Dział Organizacji Imprez
al. Piłsudskiego 12 - III piętro
43-100 Tychy
tel./fax: (032) 661 16 89

e-mail: org.imp@mosir.tychy.pl

Imprezy

Ferie na sportowo - 2017

Zapraszamy do udziału w naszych tradycyjnych, feriowych turniejach!

 

17.01.2017 (wtorek), Hala Sportowa:
Turniej piłki nożnej halowej - szkoły podstawowe

18.01.2017 (środa), Hala Sportowa:
Turniej piłki nożnej halowej - szkoły gimnazjalne

20.01.2017 (piątek), Zespół Szkół nr 6:
Turniej unihokeja - szkoły podstawowe (mieszane)

23.01.2017 (poniedziałek), Hala Sportowa:
Turniej koszykówki dla chłopców - szkoły podstawowe i gimnazjalne

25.01.2017 (środa), Hala Sportowa:
Turniej koszykówki dla dziewcząt - szkoły podstawowe i gimnazjalne

27.01.2017 (piątek), Zespół Szkół nr 6:
Turniej unihokeja - szkoły gimnazjalne (mieszane)

 

>>>Regulaminy w dziale Kalendarz<<<

Obowiązują wcześniejsze zapisy!

 

Zajęcia z tenisa stołowego dla dzieci

Zespół Szkół nr 7

Od poniedziałku do piątku (16-20 i 23-27 stycznia)

w godz. 10-13 i 17-20.

 

Zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci

Lodowisko sezonowe w Paprocanach

Soboty (14, 21 i 28 stycznia) oraz niedziele (15 i 22 stycznia) w godz. 8:00-9:30.

 


Tyskie Laury Sportowe 2016 - Rozpoczynamy głosowanie!

Za nami pierwszy etap obecnej edycji Plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, w którym kibice wybierają najlepszych – najpopularniejszych tyskich sportowców. Przez ostatnie tygodnie nasi Czytelnicy i Internauci zgłaszali swoje kandydatury i spośród Kapituła Plebiscytu wybrała 20 sportowców – po 10 w kategorii Młodzieżowiec i kategorii Senior. Właściwe głosowanie w naszym plebiscycie rozpoczyna się teraz!

Po szczegółowe informacje zapraszamy TUTAJ.

SPONSOR GŁÓWNY NAGRÓD DLA UCZESTNIKÓW

 

NOMINOWANI

Młodzieżowcy:

1. Laura Choma (Choma Team, kolarstwo górskie)

2. Weronika Ciereszko (MOSM Tychy, boks)

3. Oliwia Dąbrowska (ŚTS Tychy, strzelectwo)

4. Dawid Dziedzic (MOSM Tychy, pływanie)

5. Magdalena Gryc (Goliat Katowice, karate)

6. Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy, hokej na lodzie)

7. Kamil Lewartowski (GKS Tychy, hokej na lodzie)

8. Anna Mielnik (MOSM Tychy, kajakarstwo)

9. Wojciech Waksmański (MOSM Tychy, kajakarstwo)

10. Maja Żmuda (UKS Ippon Tychy, judo)


Seniorzy:

1. Tomasz Bzdyra (GKS Tychy, koszykówka)

2. Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy, piłka nożna)

3. Jarosław Kocur (KB 40-latek, triathlon)

4. Filip Komorski (GKS Tychy, hokej na lodzie)

5. Michał Kotlorz (GKS Tychy, hokej na lodzie)

6. LaParish Lewis (Tychy Falcons, futbol amerykański)

7. Arkadiusz Milik (SSC Napoli, piłka nożna)

8. Karolina Naja (AZS AWF Gorzów Wielkopolski, kajakarstwo)

9. Magda Stanny (MOSM Tychy, kajakarstwo)

10. Josef Vitek (GKS Tychy, hokej na lodzie)

 

>>>SYLWETKI NOMINOWANYCH<<<

 

>>>FORMULARZ DO GŁOSOWANIA<<<

 

>>>REGULAMIN PLEBISCYTU<<<


Wyniki i galeria z 4 września!

 

V Tyski Półmaraton i

XXI Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny

Niedziela, 4 września

 

 

444 uczestników półmaratonu, 257 biegu na 10 km i 323 dzieciaczków i młodzieży = 1024 uczestników naszego biegowe święta! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!!!

 

>>>WYNIKI BIEGÓW<<<

 

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<

 


V Tyski Półmaraton i XXI MTBU (04.09.2016)