MOSiR Tychy zaprasza dzieci urodzone w 2010 roku na bezpłatny kurs nauki pływania, który rozpocznie się w kwietniu 2017 roku.

Zajęcia będą się odbywały od 3 kwietnia do czerwca na basenie Zespołu Szkół Sportowych przy al. Niepodległości 190. Obejmują 20 godzin dydaktycznych. Zapisy będą prowadzone w dniu 29 marca od godziny 19:00 na terenie basenu ZSS. Ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia będzie prowadziła instruktor Barbara Lewandowska. Szczegółowe informacje są udzielane pod numerem telefonu 605 450 752.

 

 

 

 

 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ZAJĘCIACH SPORTOWYCH W 2016 ROKU!

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE W OKRESIE MAJ - WRZESIEŃ 2016

UDZIAŁ WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY!

 

 

ROLKI POD ŻYRAFĄ

17 maja 2016 r. wznawiamy akcję "Rolki pod Żyrafą". Profesjonalny instruktor wrotkarstwa kolejny rok będzie uczył jazdy na rolkach dzieci od 4. roku życia i młodzież.

Zajęcia odbywają się na placu "Pod Żyrafą". Na zajęcia należy zabrać: rolki, kask, ochraniacze na nadgarstki, łokcie i kolana. W przypadku deszczowej pogody zajęcia się nie odbędą.

W okresie 17 maja - 30 września 2016 roku zapraszamy dwa razy w tygodniu:

Maj, czerwiec i wrzesień - wtorek i sobota w godz. 17:00-18:30.

 

 

NORDIC WALKING W PAPROCANACH

Od 19 maja 2016 r. zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji "Nordic walking w Paprocanach". Jeśli chcesz poznać tajniki prawidłowej techniki chodzenia, właściwego doboru kijków, a także prowadzenia dłuższych marszów z kijkami - te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Na zajęcia należy zabrać: kijki, wygodny strój i obuwie sportowe. W przypadku deszczowej pogody zajęcia nie odbędą się. Zbiórka na terenie OW Paprocany - na placu, gdzie zimą znajduje się lodowisko sezonowe.

W okresie 19 maja - 30 września 2016 roku zapraszamy w każdy czwartek o godz. 17:00.

 

 

ZAJĘCIA "RUSZ SIĘ!"

18 maja 2016 r. wznawiamy zajęcia "Rusz się!" - ogólnorozwojowy trening, pod  czujnym okiem instruktora, na świeżym powietrzu. To fantastyczna alternatywa dla zamkniętych sal i siłowni, w których ćwiczymy na co dzień.

Dzięki takiej formie treningu można szybko poprawić swoją formę, samopoczucie, a także zahartować organizm. Ćwiczenia odbywają się w parach lub grupach, które wzajemnie się motywują i wspierają, co sprawia, że trening jest jeszcze bardziej efektywny. Przy okazji można również poznać wiele nowych osób! Zajęcia w Parku Miejskim przy ul. Edukacji, zbiórka pod pomnikiem - "Żyrafą".

W okresie 18 maja - 30 września 2016 roku zapraszamy w każdą środę o godz. 18:00.

 

 

JOGA W PAPROCANACH

Od 28 maja 2016 r. zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji "Joga w Paprocanach", dzięki której można zapoznać się z technikami oddechowo-koncentracyjnym i praktykować jogę w pięknej scenerii Jeziora Paprocańskiego. Zajęcia te mają na celu promocję zdrowia i naturalnych sposobów redukcji stresu.

W okresie 28 maja - 30 września 2016 roku zapraszamy w każdą sobotę o godz. 10:00.

 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...