Zapraszamy gorąco do udziału w Tyskim Teście Sprawności, który odbędzie się na terenie OW Paprocany w niedzielę, 29 sierpnia!

Rywalizacja będzie polegać na pokonaniu jak najszybciej przygotowanego i omówionego zestawu ćwiczeń w danym czasie oraz biegu. Wygrywa zawodnik, który jako pierwszy przekroczy linię mety. Finałowy zestaw ćwiczeń zostanie opublikowany oraz omówiony przed rozpoczęciem finałów. Ćwiczenia oraz dystans biegowy będą publikowane na profilu Facebook: Apex Predator Gym.

Kategorie: mężczyzna, kobieta, mikst - maksymalna liczba uczestników: 300.

Zapisy są prowadzone do dnia 26 sierpnia - LINK.

Opłata startowa: 30 zł solo, 60 zł mikst. Uiszczona opłata nie podlega zwrotowi. Istnieje możliwość przepisania pakietu na innego zawodnika znalezionego przez siebie w terminie do dnia 26 sierpnia do godz. 15:00, wysyłając wiadomość na adres e-mail: patrycja.apex@gmail.com.

Zawody w dniu 29 sierpnia odbędą się w godzinach 15-17. Biuro zawodów i odbiór numerów startowych w godz. 14:00-14:40.

Podsumowanie zawodów ok. godz. 17. Organizatorzy przewidują trofea sportowe i drobne nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik po zakończeniu zmagań otrzyma również posiłek regeneracyjny.

W przypadku deszczowej pogody zawody zostaną odwołane i przeniesione na 25 września.

UWAGA! Uczestnicy zobowiązani są posiadać aktualne badania lekarskie zezwalające na udział w zawodach lub złożyć pisemne oświadczenie o starcie w zawodach na własną odpowiedzialność.

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach, współorganizatorami: stowarzyszenie 43-100 Sport oraz APEX PREDATOR GYM.

Załączniki

  • Pobierz Tyski Test Sprawności 2021 - regulamin.pdf
  • Pobierz Ogólny Regulamin Imprez Sportowo-Rekreacyjnych MOSiR Tychy 02.01.2018.pdf

INFORMACJE KONTAKTOWE

MIEJSCE WYDARZENIA