30.11.20

Trwa montaż lodowisk sezonowych

Po chwilowej niepewności wszystko wskazuje na to, że tej zimy w Tychach będzie można korzystać z lodowisk sezonowych. Montaż trzech lodowisk w ich stałych lokalizacjach (ul. Brzozowa, plac pod Żyrafą i OW Paprocany) już się rozpoczął.

więcej →
17.04.20

Nowa trybunka na os. A

Na obiektach MOSiR sportowców i kibiców nie ma, ale praca wre. Kalendarz imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach, który zawsze był pełny wydarzeń, imprez, turniejów, robi teraz przygnębiające wrażenie.

więcej →
11.03.20

Zamknięcie obiektów oraz zawieszenie imprez i zajęć

Z uwagi na zamknięcie placówek oświatowych oraz potencjalne zagrożenie epidemiologiczne, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne oraz w celu ograniczenia bezpośrednich kontaktów większej liczby osób, informujemy co następuje.

więcej →
25.02.20

Lodowiska sezonowe czynne do 29 lutego

Informujemy, iż w tym sezonie lodowiska sezonowe będą czynne do soboty, 29 lutego (włącznie).

więcej →
21.02.20

Ostatnie zajęcia z nauki jazdy na łyżwach w soboty

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym sezonie zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci, które odbywają się na lodowisku sezonowym w Paprocanach.

więcej →
04.02.20

Wciąż zapraszamy na lodowiska sezonowe!

W najbliższych dniach (a konkretnie podczas nocy) ma powrócić do nas mały mróz, który na pewno ucieszy obsługę techniczną naszych lodowisk sezonowych, która w pocie czoła pracuje, aby każdego dnia ślizgawki były jak najlepiej przygotowane - a w tym roku nie jest to łatwe zadanie.

więcej →
15.01.20

Dodatkowa nauka jazdy na łyżwach w czwartek i piątek!

W tym tygodniu bezpłatna nauka jazdy na łyżwach dla dzieci odbędzie się również w czwartek i piątek (16-17 stycznia) w godz. 10-11!

więcej →
07.01.20

Ferie zimowe 2020 na sportowo

W dniach 13-26 stycznia 2020 r. m.in. na terenie województwa śląskiego będą się odbywały ferie zimowe - w Tychach oczywiście zapraszamy na turnieje i zajęcia organizowane przez MOSiR Tychy.

więcej →
23.12.19

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
23.12.19

Lodowiska sezonowe w okresie świąteczno-noworocznym

W okresie świąteczno-noworocznym zapraszamy do korzystania z trzech lodowisk sezonowych w Tychach - wszystkie ślizgawki są bezpłatne, a dokładne godziny prezentujemy w rozwinięciu.

więcej →