19.03.21

Ponowne zamknięcie obiektów sportowych

W związku z opublikowaniem kolejnego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń z powodu stanu epidemii - od soboty (20 marca) do co najmniej 9 kwietnia ponownie zamykamy wszystkie obiekty sportowe dla amatorów, w tym Krytą Pływalnię przy ul. Edukacji.

więcej →
28.01.21

Obostrzenia z powodu COVID-19 przedłużone do 14 lutego

W związku z przedłużeniem aktualnie obowiązujących rządowych ograniczeń z powodu COVID-19 w zakresie działalności sportowo-rekreacyjnej, w okresie do dnia 14 lutego 2021 roku:

więcej →
23.12.20

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok (który po prostu musi być...

więcej →
03.12.20

MAMT w Siatkówce 2020 - rozpiska i informacje przed turniejem

Rozlosowano grupy oraz stworzono rozpiskę Mistrzostw Amatorów Miasta Tychy, które w najbliższy weekend (5-6 grudnia) odbędą się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

więcej →
16.11.20

Zaproszenie do udziału w Mistrzostwach Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce

W dniach 5-6 grudnia 2020 r. MOSiR Tychy przy współudziale Tyskiego Klubu Siatkarskiego organizuje Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce, które odbędą się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

więcej →
08.11.20

FC Dallas zwycięzcą turnieju halówki!

W weekend w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego odbył się Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej z okazji Święta Niepodległości, podczas którego najlepsza okazała się drużyna FC Dallas.

więcej →
05.11.20

Turniej halówki 2020 - grupy i rozpiska!

Rozlosowano grupy oraz stworzono rozpiskę Turnieju Amatorów w Piłce Nożnej Halowej z okazji Święta Niepodległości, który w najbliższy weekend (7-8 listopada) odbędzie się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

więcej →
28.10.20

Czekamy na zgłoszenia do turnieju halówki w dniach 7-8 listopada

Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 7-8 listopada i zostanie rozegrany z okazji Święta Niepodległości.

więcej →
13.10.20

Zaproszenie na XII Turniej Rzutów Za Trzy

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w XII Turnieju Rzutów Za Trzy, który odbędzie się w niedzielę, 18 października w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

więcej →
08.10.20

COVID-19: Apel MOSiR Tychy dotyczący wspólnego bezpieczeństwa

W związku z panującym stanem epidemicznym oraz obserwowanym wzrostem zachorowań na COVID-19, mające na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo, MOSiR Tychy apeluje do wszystkich osób...

więcej →