30.08.21

IX Tyski Półmaraton - utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją IX Tyskiego Półmaratonu, organizatorzy imprezy informują o utrudnieniach w ruchu kołowym na terenie Miasta Tychy w dniu 5 września 2021 r. (niedziela).

więcej →
29.08.21

IX Tyski Półmaraton - już w niedzielę, 5 września!

Już w najbliższą niedzielę, 5 września odbędzie się IX Tyski Półmaraton!

więcej →
22.07.21

Już ponad tysiąc osób zapisało się na Tyski Półmaraton

Czy po rocznej przerwie biegacze z całej Polski znów spotkają się na Tyskim Półmaratonie? Wszystko wskazuje na to, że tak. Bieg rozegrany zostanie w niedzielę, 5 września na atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki trasie, prowadzącej ulicami miasta oraz wokół Jeziora Paprocańskiego.

więcej →
24.04.21

2 masowe punkty szczepień w Tychach gotowe – czekamy już tylko na szczepionki

Punkty zostały uruchomione na Hali Sportowej MOSiR przy ul. Piłsudskiego oraz na Stadionie Miejskim przy ulicy Edukacji. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

więcej →
16.04.21

Praca w Punkcie Szczepień Powszechnych

W związku z planowanym uruchomieniem Punktów Szczepień Powszechnych w Tychach, w tym jednym z nich w Hali Sportowej przy Al. Piłsudskiego, poszukiwani są pracownicy zawodów medycznych, którzy mogą pracować w Punktach Szczepień Powszechnych.

więcej →
19.03.21

Ponowne zamknięcie obiektów sportowych

W związku z opublikowaniem kolejnego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń z powodu stanu epidemii - od soboty (20 marca) do co najmniej 9 kwietnia ponownie zamykamy wszystkie obiekty sportowe dla amatorów, w tym Krytą Pływalnię przy ul. Edukacji.

więcej →
28.01.21

Obostrzenia z powodu COVID-19 przedłużone do 14 lutego

W związku z przedłużeniem aktualnie obowiązujących rządowych ograniczeń z powodu COVID-19 w zakresie działalności sportowo-rekreacyjnej, w okresie do dnia 14 lutego 2021 roku:

więcej →
23.12.20

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok (który po prostu musi być...

więcej →
03.12.20

MAMT w Siatkówce 2020 - rozpiska i informacje przed turniejem

Rozlosowano grupy oraz stworzono rozpiskę Mistrzostw Amatorów Miasta Tychy, które w najbliższy weekend (5-6 grudnia) odbędą się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

więcej →
16.11.20

Zaproszenie do udziału w Mistrzostwach Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce

W dniach 5-6 grudnia 2020 r. MOSiR Tychy przy współudziale Tyskiego Klubu Siatkarskiego organizuje Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce, które odbędą się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

więcej →