08.11.20

FC Dallas zwycięzcą turnieju halówki!

W weekend w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego odbył się Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej z okazji Święta Niepodległości, podczas którego najlepsza okazała się drużyna FC Dallas.

więcej →
05.11.20

Turniej halówki 2020 - grupy i rozpiska!

Rozlosowano grupy oraz stworzono rozpiskę Turnieju Amatorów w Piłce Nożnej Halowej z okazji Święta Niepodległości, który w najbliższy weekend (7-8 listopada) odbędzie się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

więcej →
28.10.20

Czekamy na zgłoszenia do turnieju halówki w dniach 7-8 listopada

Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 7-8 listopada i zostanie rozegrany z okazji Święta Niepodległości.

więcej →
13.10.20

Zaproszenie na XII Turniej Rzutów Za Trzy

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w XII Turnieju Rzutów Za Trzy, który odbędzie się w niedzielę, 18 października w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

więcej →
08.10.20

COVID-19: Apel MOSiR Tychy dotyczący wspólnego bezpieczeństwa

W związku z panującym stanem epidemicznym oraz obserwowanym wzrostem zachorowań na COVID-19, mające na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo, MOSiR Tychy apeluje do wszystkich osób...

więcej →
18.06.20

IX Tyski Półmaraton odwołany

Z przykrością informujemy, że IX Tyski Półmaraton zaplanowany na 6 września 2020 r. niestety został odwołany. Jako wieloletni współorganizatorzy tych fantastycznych zawodów w pełni popieramy decyzję głównego organizatora (więcej w rozwinięciu) i liczymy na Wasze zrozumienie.

więcej →
10.04.20

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Dyrektor MOSiR Tychy wraz z pracownikami

więcej →
07.04.20

Aktualne informacje w związku ze stanem epidemii

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31.03.2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach informuje, iż:

więcej →
11.03.20

Zamknięcie obiektów oraz zawieszenie imprez i zajęć

Z uwagi na zamknięcie placówek oświatowych oraz potencjalne zagrożenie epidemiologiczne, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne oraz w celu ograniczenia bezpośrednich kontaktów większej liczby osób, informujemy co następuje.

więcej →
07.01.20

Ferie zimowe 2020 na sportowo

W dniach 13-26 stycznia 2020 r. m.in. na terenie województwa śląskiego będą się odbywały ferie zimowe - w Tychach oczywiście zapraszamy na turnieje i zajęcia organizowane przez MOSiR Tychy.

więcej →