30.05.23

Ruszamy z zajęciami sportowymi!

Od 3 czerwca zapraszamy na kolejny sezon bezpłatnych zajęć sportowych organizowanych na terenie Miasta Tychy! W tym roku mamy dla Was jedną nowość.

więcej →
28.04.23

Ruszyły zapisy do XXI Tyskiego Triathlonu

11 czerwca na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany odbędzie się XXI Tyski Triathlon - Cross Triathlon 2023. Właśnie ruszyły zapisy na to wydarzenie!

więcej →
17.12.22

Trasa do narciarstwa biegowego w Paprocanach

Pogoda jest wprost idealna do uprawiania sportów zimowych, dlatego też MOSiR Tychy przygotował właśnie trasę wokół Jeziora Paprocańskiego.

więcej →
08.12.22

Nauka jazdy na łyżwach również w Paprocanach

Począwszy od 10 grudnia 2022 r. bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci na lodowisku sezonowym w Paprocanach będą się odbywały w czwartki, soboty i niedziele.

więcej →
14.09.22

Wypożyczalnia sprzętu pływającego czynna do niedzieli

MOSiR Tychy informuje, iż w sezonie letnim 2022 ostatnim dniem, w którym będzie można skorzystać z wypożyczalni sprzętu pływającego na terenie OW Paprocany, będzie najbliższa niedziela tj. 18 września. Dzień później wypożyczalnia zostanie zamknięta. Już teraz dziękujemy z cały sezon!

więcej →
31.08.22

Wodny plac zabaw czynny do niedzieli

MOSiR Tychy informuje, iż w sezonie letnim 2022 ostatnim dniem, w którym będzie można skorzystać z dobrodziejstw wodnego placu zabaw na terenie OW Paprocany, będzie najbliższa niedziela tj. 4 września. Dzień później wodny plac zabaw zostanie zamknięty. Już teraz dziękujemy z cały sezon!

więcej →
25.08.22

W sobotę festyn na zakończenie wakacji

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w Festynie Sportowo-Rekreacyjnym dla Dzieci "Żegnajcie Wakacje"!

więcej →
18.07.22

Zakaz kąpieli w Paprocanach

UWAGA! Z powodu zakwitu sinic, kąpielisko na terenie OW Paprocany zostało zamknięte do odwołania! Jednocześnie zachęcamy do korzystania z wodnego placu zabaw oraz kurtyn wodnych.

więcej →
10.07.22

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe!

Przez całe wakacje czekamy na wszystkich chętnych na bezpłatnych zajęciach sportowych! Szczegóły poniżej.

więcej →