16.01.22

Toalety w Paprocanach ponownie czynne

Informowaliśmy, iż przed tygodniem na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w toaletach ogólnodostępnych przy Wodnym Placu Zabaw doszło do dewastacji wnętrza, dokonanej przez grupę młodych ludzi.

więcej →
07.01.22

Zniszczone toalety w Paprocanach - komunikat

W dniu dzisiejszym tj. 07.01.2022 r. ok. godz. 17:00 w toaletach przy Wodnym Placu Zabaw na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany doszło do dewastacji.

więcej →
30.12.21

UWAGA !! KRUCHY LÓD NA JEZIORZE PAPROCAŃSKIM

Przypominamy, że wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne jest bardzo niebezpieczne i może zakończyć się tragedią. Pokrywa lodu na zbiornikach wodnych ulega ciągłym zmianom, również dobowym...

więcej →
29.10.21

Karolina Naja nagrodzona w Tychach

Wybitna kajakarka i multimedalistka olimpijska odwiedziła w czwartek (28 października) swoje rodzinne miasto – Tychy.

więcej →
05.10.21

Już w niedzielę II bieg Grand Prix Tychów!

W najbliższą niedzielę, 10 października zapraszamy do Paprocan na II bieg XIV Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych!

więcej →
26.09.21

Bieg Memoriałowy Pawła Lorensa czyli bieganie z mistrzynią

Przyjaciele Pawła Lorensa oraz Klub 40-latek Tychy zorganizowali 11. Bieg Pawła Lorensa, upamiętniający znanego biegacza, wielokrotnego medalistę mistrzostw Polski, reprezentanta Polski, a później trenera, działacza i organizatora imprez biegowych.

więcej →
25.08.21

Zapraszamy na I Tyski Test Sprawności!

Zapraszamy gorąco do udziału w Tyskim Teście Sprawności, który odbędzie się na terenie OW Paprocany w niedzielę, 29 sierpnia!

więcej →
24.08.21

Festyn Sportowo-Rekreacyjny dla Dzieci "Żegnajcie Wakacje"

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w Festynie Sportowo-Rekreacyjnym dla Dzieci "Żegnajcie Wakacje"!

więcej →
18.08.21

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe!

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych organizowanych przez całe wakacje. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zajęć - w rozwinięciu, po kliknięciu w ich nazwę.

więcej →
17.08.21

Prace naprawcze nawierzchni wodnego placu zabaw

MOSiR Tychy informuje, iż w dniach 17-20 sierpnia (wtorek-piątek) wodny plac zabaw na terenie OW Paprocany jest nieczynny z powodu prac naprawczych nawierzchni.

więcej →