05.06.17

Wodny plac zabaw ponownie czynny od środy

W weekend nie ustrzegliśmy się problemów technicznych przy wodnym placu zabaw, za co przepraszamy. W celu rozwiązania tych problemów, dzisiaj i jutro (poniedziałek-wtorek) plac zabaw będzie zamknięty - ale to wszystko po to, aby bez żadnych przeszkód wznowić działalność wodnego placu od środy.

więcej →
02.06.17

Otwarcie wodnego placu zabaw

UWAGA, UWAGA! Oficjalnie potwierdzamy i zapraszamy - od jutra (sobota, 3 czerwca) swoją działalność w tym sezonie rozpocznie wodny plac zabaw na terenie OW Paprocany! Zapraszamy codziennie w godz. 10-19.

więcej →
31.05.17

X Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami

W najbliższą niedzielę w Paprocanach odbędzie się XV Tyski Triathlon, a my zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na tradycyjną imprezę towarzyszącą - X Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami.

więcej →
30.05.17

Dzień Dziecka na Sportowo

Zapraszamy na sportowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka!

więcej →
17.05.17

IV bieg przełajowy przełożony na 25 kwietnia!

Informujemy, że IV Bieg XXXV Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych został przełożony na czwartek, 25 maja. Zbiórka na boisku do koszykówki na terenie OW Paprocany. Zgłoszenia do godz. 15, start o 15:15.

więcej →
16.05.17

Dziecięca Liga Żeglarska

15 lat temu rozegrano pierwsze regaty Paprocańskiej Ligi Żeglarskiej, a z czasem wymyślone w Tychach zasady rywalizacji, szybko znalazły naśladowców i obecnie ligi organizowane są na prawie wszystkich większych akwenach w kraju.

więcej →
15.05.17

Wznawiamy bezpłatne zajęcia sportowe!

Wzorem lat ubiegłych MOSiR Tychy w okresie maj - wrzesień zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach sportowych.

więcej →
14.05.17

Udane wiosenne bieganie!

Dzisiaj w Paprocanach odbył się XI Bieg Wiosenny w ramach akcji "Polska Biega", a towarzyszył mu II Terenowy Bieg Nartorolkowy Amatorów.

więcej →
09.05.17

XI Bieg Wiosenny "Polska Biega" i II Bieg Nartorolkowy

W najbliższą niedzielę w Paprocanach odbędzie się XI Bieg Wiosenny w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". Imprezą towarzyszącą jest II Terenowy Bieg Nartorolowy Amatorów.

więcej →
09.05.17

Biegacze i komandosi

Charytatywny Bieg Ewangelicki Duszpasterstwa Wojskowego na trwałe wpisał się w kalendarz imprez lekkoatletycznych, organizowanych w Paprocanach. W tym roku na starcie stanęło prawie 200 biegaczy i amatorów nordic walking.

więcej →