18.04.20

Od 20 kwietnia Paprocany otwarte - pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa!

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Zdrowia nowych zasad bezpieczeństwa dotyczących pandemii SARS-Cov-2, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach informuje, że od poniedziałku 20 kwietnia zostanie otwarty Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany.

więcej →
17.04.20

Nowa trybunka na os. A

Na obiektach MOSiR sportowców i kibiców nie ma, ale praca wre. Kalendarz imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach, który zawsze był pełny wydarzeń, imprez, turniejów, robi teraz przygnębiające wrażenie.

więcej →
10.04.20

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Dyrektor MOSiR Tychy wraz z pracownikami

więcej →
07.04.20

Aktualne informacje w związku ze stanem epidemii

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31.03.2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach informuje, iż:

więcej →
01.04.20

Paprocany zamknięte

MOSiR Tychy informuje o kolejnych ograniczeniach w korzystaniu z obiektów MOSiR Tychy.

więcej →
16.03.20

Ważna informacja!

W związku z licznymi apelami o pozostanie w domu, a także w trosce o zdrowie mieszkańców miasta Tychy jak również zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2 ...

więcej →
11.03.20

Zamknięcie obiektów oraz zawieszenie imprez i zajęć

Z uwagi na zamknięcie placówek oświatowych oraz potencjalne zagrożenie epidemiologiczne, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne oraz w celu ograniczenia bezpośrednich kontaktów większej liczby osób, informujemy co następuje.

więcej →
09.03.20

Kryterium biegów przełajowych 19 i 26 marca

Informujemy, że 3. i 4. bieg XXXVIII Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych odbędą się odpowiednio 19 i 26 marca 2020 r. (czwartki). W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych lub innych przyczyn - biegi zostaną odwołane.

więcej →
25.02.20

W niedzielę Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020

Już w najbliższą niedzielę, 1 marca zapraszamy do Paprocan na wyjątkowy bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020.

więcej →
23.12.19

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →