19.08.21

Czas na 14. edycję naszego Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych!

MOSiR Tychy wspólnie ze Stowarzyszeniem Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach organizuje XIV edycję Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych.

więcej →
18.08.21

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe!

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych organizowanych przez całe wakacje. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zajęć - w rozwinięciu, po kliknięciu w ich nazwę.

więcej →
30.05.21

Czerwiec pełen imprez sportowo-rekreacyjnych

Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez MOSiR Tychy w miesiącu czerwcu. Jedno jest pewne - będzie się działo!

więcej →
25.05.21

Od czerwca zapraszamy do Paprocan na jogę i tai chi!

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w zajęciach sportowych "Joga na Paprach" oraz "Tai chi w Paprocanach", które ruszają już w pierwszym tygodniu czerwca. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zajęć - w rozwinięciu, po kliknięciu w ich nazwę.

więcej →
12.05.21

Uważaj na mandat – nowe oznakowanie na Paprocanach

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach na wniosek Straży Miejskiej oraz Komendy Miejskiej Policji wprowadził nowe, bardziej czytelne oznakowanie.

więcej →
19.03.21

Ponowne zamknięcie obiektów sportowych

W związku z opublikowaniem kolejnego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń z powodu stanu epidemii - od soboty (20 marca) do co najmniej 9 kwietnia ponownie zamykamy wszystkie obiekty sportowe dla amatorów, w tym Krytą Pływalnię przy ul. Edukacji.

więcej →
28.01.21

Obostrzenia z powodu COVID-19 przedłużone do 14 lutego

W związku z przedłużeniem aktualnie obowiązujących rządowych ograniczeń z powodu COVID-19 w zakresie działalności sportowo-rekreacyjnej, w okresie do dnia 14 lutego 2021 roku:

więcej →
23.12.20

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok (który po prostu musi być...

więcej →
30.11.20

Grand Prix w 2020 roku nierozstrzygnięte

Z przykrością informujemy, iż w związku z wciąż obowiązującym zakazem organizowania imprez biegowych, XIII edycja Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych 2020 zostaje nierozstrzygnięta.

więcej →
06.11.20

III i IV bieg Grand Prix Tychów odwołane!

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, które w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną właśnie zostało ogłoszone, do dnia 29 listopada 2020 r. ustanawia się zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających na biegach.

więcej →