17.12.22

Trasa do narciarstwa biegowego w Paprocanach

Pogoda jest wprost idealna do uprawiania sportów zimowych, dlatego też MOSiR Tychy przygotował właśnie trasę wokół Jeziora Paprocańskiego.

więcej →
15.12.22

Informacje organizacyjne - lodowiska sezonowe

MOSiR Tychy informuje, iż na lodowiskach sezonowych funkcjonujących na terenie Miasta Tychy brak jest możliwości wypożyczenia, jak również naostrzenia łyżew.

więcej →
13.12.22

W sobotę mikołajkowy bal na lodzie

W sobotę, 17 grudnia MOSiR Tychy zaprasza wszystkie dzieci do udziału w tradycyjnym już Mikołajkowym Balu Przebierańców na Lodzie dla dzieci.

więcej →
11.12.22

Ślizgawki na Stadionie Zimowym w dniach 12-18 grudnia

Awaria agregatu na tyskim lodowisku została już usunięta, dlatego też wznawiamy ślizgawki. W tygodniu 12-18 grudnia zapraszamy w piątek, sobotę oraz niedzielę.

więcej →
08.12.22

Nauka jazdy na łyżwach również w Paprocanach

Począwszy od 10 grudnia 2022 r. bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci na lodowisku sezonowym w Paprocanach będą się odbywały w czwartki, soboty i niedziele.

więcej →
06.12.22

Nauka jazdy na łyżwach na lodowisku przy ul. Brzozowej

Rada Osiedla Stare Tychy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zapraszają na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach, które w dniach 10-18 grudnia będą odbywały się na lodowisku sezonowym przy ul. Brzozowej.

więcej →
05.12.22

Siatkarze z Majami obronili mistrzowski tytuł

Siatkarze z Majami po raz drugi z rzędu okazali się najlepszą drużyną podczas Mistrzostw Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce, które zostały rozegrane w Hali Sportowej Tychy.

więcej →
02.12.22

Ślizgawki na Stadionie Zimowym odwołane

Ze względu na awarię agregatu chłodniczego Stadionu Zimowego w Tychach, niedzielne (4 grudnia) ślizgawki zostały odwołane!

więcej →
30.11.22

Otwieramy lodowiska sezonowe!

Miło nam poinformować, iż w dniu 3 grudnia (sobota) otwieramy lodowiska sezonowe w Tychach!

więcej →
28.11.22

Ślizgawki na Stadionie Zimowym w niedzielę, 4 grudnia

W tygodniu 28 listopada - 4 grudnia, ze względu na ogromną ilość zajęć sportowych drużyn hokejowych, ślizgawki na Stadionie Zimowym odbędą się tylko w niedzielę (4 grudnia) - za to jednak aż trzy.

więcej →