06.06.17

Wyniki Superpływaka - stan na 01.06.2017

W rozwinięciu prezentujemy wyniki aktualnej edycji Superpływaka.

więcej →
05.06.17

XV Tyski Triathlon z widowiskowym startem

W ostatnią niedzielę w Paprocanach odbył się XV Tyski Triathlon. Co najważniejsze, po dwuletniej przerwie rozegrano triathlon w pełnym znaczeniu tego słowa - a więc zaczynając do dyscypliny pływania.

więcej →
05.06.17

X Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami - galeria zdjęć

Imprezą towarzyszącą XV Tyskiemu Triathlonowi był X Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami, w którym wzięło udział mnóstwo dzieci. Pociechy startowały parami według kategorii wiekowych, a wszystkie otrzymywały na mecie medale i słodkie upominki. W rozwinięciu galeria zdjęć.

więcej →
05.06.17

Dzień Dziecka na Sportowo - galeria zdjęć

W sobotę na terenie OW Paprocany już tradycyjnie MOSiR Tychy zorganizował Dzień Dziecka na Sportowo. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej →
05.06.17

Wodny plac zabaw ponownie czynny od środy

W weekend nie ustrzegliśmy się problemów technicznych przy wodnym placu zabaw, za co przepraszamy. W celu rozwiązania tych problemów, dzisiaj i jutro (poniedziałek-wtorek) plac zabaw będzie zamknięty - ale to wszystko po to, aby bez żadnych przeszkód wznowić działalność wodnego placu od środy.

więcej →
02.06.17

Zmiana grafiku godzin dopołudniowych

W związku z zakończeniem nauki i doskonalenia pływania klas III w roku szkolnym 2016/2017 podczas godzin dopołudniowych czynna jest również niecka basenu rozgrzewkowego zgodnie z grafikiem:

więcej →
02.06.17

Otwarcie wodnego placu zabaw

UWAGA, UWAGA! Oficjalnie potwierdzamy i zapraszamy - od jutra (sobota, 3 czerwca) swoją działalność w tym sezonie rozpocznie wodny plac zabaw na terenie OW Paprocany! Zapraszamy codziennie w godz. 10-19.

więcej →
31.05.17

X Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami

W najbliższą niedzielę w Paprocanach odbędzie się XV Tyski Triathlon, a my zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na tradycyjną imprezę towarzyszącą - X Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami.

więcej →
30.05.17

Montaż systemu videorejestracji dla piłkarzy

Na terenie Kompleksu Piłkarskiego im. Alfreda Potrawy rozpoczął się montaż kamer do nagrywania i przygotowywania analiz meczów oraz treningów odbywających się na terenie ośrodka.

więcej →
30.05.17

Dzień Dziecka na Sportowo

Zapraszamy na sportowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka!

więcej →