20.06.2024 już siódmy raz w historii rolkarze przejmą ulice Tych. Jak zawsze przejazd startuje o 20:00 z parkingu przed halą sportową przy ulicy Piłsudskiego.

Trasa o długość trasy to około 17 kilometrów, nie jest wymagająca. Każdy kto potrafi sprawnie poruszać się na rolkach nie będzie miał większych problemów z jej pokonaniem. Prosimy pamiętać, że warunkiem absolutnie koniecznym aby wziąć udział w przejeździe jest umiejętność HAMOWANIA!!! Dzieci obowiązkowo muszą jechać w kaskach i ochraniaczach, które zalecamy wszystkim uczestnikom!!

Przejazd rozpocznie się  o godzinie 20 .00 z parkingu przy Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Tischnera, przejazd ulicami Piłsudskiego, Dmowskiego, Jana Pawła II, Wyszyńskiego, al. Niepodległości, al. Bielska, Kościuszki, Damrota, Adama Asnyka, rondo Dworcowe, Asnyka, Budowlanych, Glinczańska, Stoczniowców 70, rondo Świętej Jadwigi, rondo Harcerskie, Stoczniowców 70, rondo Żwakowskie,  Stoczniowców 70, Sikorskiego, rondo Zesłańców Sybiru,  Armii Krajowej, rondo Parpocańskie, Piłsudskiego – zakończenie przejazdu maksymalnie w okolicach godziny 22.30 na parkingu przy Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Tischnera.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy na naszej stronie www.night-skating.pl. Wymagamy od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecamy używania kasków i ochraniaczy podczas przejazdu. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Więcej informacji na wydarzeniu na FB.