Trwa wielkie odliczanie do startu UEFA EURO U21! Na Stadionie Miejskim w Tychach na pewno zobaczymy reprezentacje Czech, Niemiec, Danii oraz Włoch, a pierwszy mecz w Tychach odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

W Tychach wszystkie spotkania rozegrają nasi południowi sąsiedzi z Czech. Podopieczni Vitezslava Lavicki mieli już okazję gościć w naszym mieście. W marcu Czesi odbyli trening na murawie Stadionu Miejskiego oraz spotkali się z mieszkańcami Tychów w Pasażu Kultury Andromeda.

Przed samym startem turnieju reprezentacja Czech ponownie zawita do Tychów. Już w najbliższy czwartek, 15 czerwca o godz. 17 na boisku na terenie Kompleksu Sportowego Paprocany podopieczni Lavicki odbędą oficjalny trening, po którym kibice będą mieli okazję zdobyć autografy oraz zrobić zdjęcia.

W związku z organiczoną liczbą miejsc na trybunach, przygotowano dla tyszan 400 bezpłatnych biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Można ja odebrać w Wydziale Informacji, Promocji i Współpracy Urzędy Miasta (al. Niepodległości 49, IX piętro) w środę w godz. 7:30-15:30 lub w czwartek bezpośrednio przed treningiem, na terenie obiektu w Paprocanach.

"Czeskie lwiątka", bo tak nazywana jest w swojej ojczyźnie młodzieżówka trenera Vitezslava Lavicki, liczą na obecność tyszan na treningu, a później na wsparcie podczas trzech rozgrywanych na Stadionie Miejskim meczów turnieju UEFA EURO U21.

źródło: gkstychy.info / WW "Twoje Tychy"