MOSiR Tychy informuje, iż od niedzieli, 4 grudnia swoją działalność w sezonie 2016/17 rozpoczyna lodowisko sezonowe w Paprocanach, gdzie tego samego dnia odbędzie się Mikołajkowy Bal Przebierańców na Lodzie dla dzieci.

Od niedzieli ślizgawka w Paprocanach (na terenie Ośrodka Wypoczynkowego przy ul. Parkowej 17) będzie czynna codziennie w następujących godzinach:

8:00 - 13:00

15:00 - 17:00

18:30 - 19:30

UWAGA! Godziny otwarcia lodowiska oraz ilość i długość przerw konserwacyjnych może ulegać zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i stanu technicznego tafli lodowej.

Oczywiście korzystanie ze ślizgawek jest bezpłatne.

 

 

W tą samą niedzielę, 4 grudnia MOSiR Tychy zaprasza wszystkie dzieci do udziału w tradycyjnym już Mikołajkowym Balu Przebierańców na Lodzie. Zabawa odbędzie się w godz. 17-18. W programie gry i zabawy, konkurs na najładniejsze stroje i loteria. Wstęp wolny, ale przebranie jest obowiązkowe!

UWAGA! W przypadku deszczowej pogody lub zbyt wysokiej temperatury powietrza, impreza zostanie przełożona na inny dzień!

Pozostałe lodowiska sezonowe tj. w Parku Miejskim przy Żyrafie oraz na terenie obiektu MOSiR przy ul. Brzozowej rozpoczną swoją działalność od 10 grudnia.

Godziny działania ślizgawek w okresie świąteczno-noworocznym podamy wkrótce.