Z ogromną przyjemnością i nieskrywaną radością oddajemy Państwu do dyspozycji nowy serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach.

Jedną z najważniejszych funkcjonalności nowego serwisu jest kalendarz wydarzeń oraz informacje o nadchodzących imprezach. W tym miejscu na bieżąco będą pojawiały się nie tylko wydarzenia organizowane przez Dział Organizacji Imprez MOSiR czy też mające miejsce w ramach zajęć sportowych, ale również wszelkie eventy odbywające się na obiektach administrowanych przez MOSiR. Dzięki temu nie umknie Państwu już żadna informacja m.in. o ogólnodostępnych ślizgawkach na Stadionie Zimowym czy też meczach ligowych tyskich drużyn rozgrywanych w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

Na nowej stronie znajdziecie również Państwo wizytówki obiektów sportowych zarządzanych przez MOSiR.

Polecamy dział "Dotacje", w którym można uzyskać informacje, jak zdobyć środki finansowe z budżetu Miasta Tychy na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz na realizację projektów w zakresie rozwoju sportu.

Natomiast dział "Plebiscyt" jest poświęcony corocznym wyborom Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca, który odbywa się od 2009 roku - w dziale tym wspominamy wszystkie dotychczasowe edycje, oczekując na rozstrzygnięcie za rok 2016, które już w najbliższy wtorek zostaną opublikowane na łamach tygodnika "Twoje Tychy".

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa przypadnie Państwu do gustu.

W razie jakichkolwiek problemów z użytkowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@mosir.tychy.pl.