W dniach 7-8 lipca MOSiR wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zapraszają do udziału w dwóch turniejach w siatkówce plażowej.

W sobotę zostanie rozegrany 3. turniej eliminacyjny II Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej. Zapisy będą prowadzone w dniu zawodów w godz. 9:00-9:30, start rywalizacji o godz. 9:30. Opłata startowi wynosi 10 zł od pary.

W zawodach mogą brać udział mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Mogą brać udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS. Rozgrywki będą się toczyć systemem podwójnych eliminacji.

Natomiast w niedzielę zostanie rozegrany Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy 2018.

Początek rozgrywek o godz. 9:30. Zgłoszenia będą przyjmowane na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju. Drużyny zostaną rozstawione wg losowania, które nastąpi zaraz po zakończeniu zgłoszeń.

W zawodach mogą brać udział mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Turniej ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS.

Turniej będzie rozgrywany systemem podwójnych eliminacji (tzw. system brazylijski). Dla najlepszych par przewidziano statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje w regulaminach dostępnych poniżej.

Oba turnieje odbędą się na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu MOSiR przy ul. Brzozowej 2. Zapraszamy!

Załączniki

  • Pobierz II Letnie Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej 2018 - regulamin.pdf
  • Pobierz Turniej Mikstów w Siatkówce OPEN 2018 - podział na grupy.pdf
  • Pobierz Ogólny Regulamin Imprez Sportowo-Rekreacyjnych MOSiR Tychy 02.01.2018.pdf