MOSiR Tychy wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zapraszają do udziału w ostatnich dwóch turniejach III Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej oraz Turnieju Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy 2019.

III Letnie Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej

Turnieje będę rozgrywane w soboty na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu przy ul. Brzozowej 2.

Terminy:
I turniej eliminacyjny - 15.06.2019 r.
II turniej eliminacyjny - 29.06.2019 r.
III turniej eliminacyjny - 06.07.2019 r.
Turniej finałowy - 13.07.2019 r.

Zapisy w dniu zawodów w godz. 9:00-9:30, start rywalizacji o godz. 9:30. Opłata startowa wynosi 10 zł od pary.

W zawodach mogą brać udział mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Mogą brać udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS. Rozgrywki będą się toczyć systemem podwójnych eliminacji.

Zawodnicy tworzący zespół zdobywają punkty rankingowe indywidualnie w liczbie punktów przyznanych zespołowi za zajęte miejsce w turnieju - tym samym dopuszcza się dowolność w kompletowaniu zespołu na kolejne turnieje. W turnieju finałowym weźmie udział 8 najlepszych par wg rankingu po trzech turniejach eliminacyjnych.

Szczegółowe informacje w regulaminie - TUTAJ.

Klasyfikacja po 2 turnieju - TUTAJ.

Zapraszamy!

***

Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy 2019

MOSiR Tychy wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zapraszają do udziału w Turnieju Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy 2019.

Zawody odbędą się na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu MOSiR przy ul. Brzozowej 2 w niedzielę, 14 lipca. Początek rozgrywek o godz. 9:30.

Zgłoszenia będą przyjmowane na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju. Drużyny zostaną rozstawione wg losowania, które nastąpi zaraz po zakończeniu zgłoszeń.

W zawodach mogą brać udział mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Turniej ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS.

Turniej będzie rozgrywany systemem podwójnych eliminacji (tzw. system brazylijski). Dla najlepszych par przewidziano statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Regulamin - kliknij TUTAJ.