Puchar Polski znowu w Tychach. Stadion Zimowy już po raz piąty będzie areną zmagań czterech najlepszych drużyn w kraju. Rok temu obiekt przy de Gaulle był również gospodarzem rozgrywek. Turniej odbędzie się tradycyjnie w dniach 27-28 grudnia.

Transmisję ze wszystkich spotkań przeprowadzi TVP Sport.  Mistrzowie Polski wystąpią w drugim półfinale. Początek meczu jest zaplanowany na 17:45.

– Bardzo się cieszymy, że turniej finałowy ponownie zorganizujemy w Tychach. GKS jest najbardziej utytułowanym klubem w tych rozgrywkach. Spotkania rozgrywane w naszym mieście są gwarancją wysokiej frekwencji i znakomitej atmosfery na trybunach. Oczywiście naszym celem jest zdobycie Pucharu Polskim już po raz dziewiąty w historii– mówi Krzysztof Woźniak,  prezes Tyski Sport S.A.

Podpisaliśmy umowę z jednym z najbardziej hokejowych miast w Polsce. Tychy już w ostatnim roku znakomicie wywiązały się z roli współorganizatora, dlatego po raz kolejny obdarzyliśmy ich zaufaniem. Stadion Zimowy jest również najlepszym obiektem do przeprowadzenia transmisji. Bez wątpienia widzowie TVP Sport będą mogli liczyć na doskonały przekaz- dodaje Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie i PHL.

TERMINARZ FINAŁU PUCHARU POLSKI:

I PÓŁFINAŁ, 14:30: JKH GKS Jastrzębie – KH Podhale Nowy Targ
II PÓŁFINAŁ, 17:45: GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim

FINAŁ: 16:30

źródło: gkstychy.info

Informacje o biletach - TUTAJ.