Dariusz Hanuszkiewicz oraz Hubert Klyta zostali zwycięzcami IV Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej, który przez ostatni miesiąc odbywał się na terenie obiektu przy ul. Brzozowej 2.

Na starcie sobotniego, deszczowego finału stanęło 8 par. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, zarówno organizatorzy, jak i zawodnicy byli niezwykle zdeterminowani, aby rozstrzygnąć rywalizację. I udało się.

W finale para Dariusz Hanuszkiewicz / Hubert Klyta spotkała się z parą Adam Szymczak / Rafał Pawlak. Pierwszy set zdecydowanie wygrała ta druga para (do 7), ale w kolejnych dwóch setach Hanuszkiewicz / Klyta stanęli na wysokości zadania, wygrywając do 11 i do 13.

W meczu o trzecie miejsce, pomimo tylko dwóch setów, również nie zabrało emocji - Maurycy Koćwin i Konrad Janik dwukrotnie pokonali Adama Chełchowskiego i Łukasza Marka do 14.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udaną rywalizację i do zobaczenia za rok!

Finał IV Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej:
Dariusz Hanuszkiewicz / Hubert Klyta - Adam Szymczak / Rafał Pawlak 2:1 (7:15, 15:11 i 15:13).

Mecz o 3. miejsce IV Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej:
Maurycy Koćwin / Konrad Janik - Adam Chełchowski / Łukasz Marek 2:0 (16:14 i 16:14).