W związku z potwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 wśród zawodników GKS Tychy informujemy, że dzisiaj (3 sierpnia) przeprowadzono gruntowną dezynfekcję Stadionu Zimowego w Tychach.

Jak informuje oficjalna strona internetowa GKS Tychy:

"Spółka Tyski Sport informuje, iż w związku z wykryciem wirusa COVID-19 u jednego z zawodników treningi drużyny zostały zawieszone w trybie natychmiastowym aż do odwołania. Po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Polski u Filipa Komorskiego wystąpiły objawy koronawirusa, w tym wysoka gorączka. Testy dały wynik pozytywny. Aktualnie napastnik GKS Tychy czuje się dobrze.

Zarząd klubu zalecił wszystkim zawodnikom oraz członkom sztabu szkoleniowego izolację. W obecnej chwili klub czeka na kolejne wytyczne z sanepidu. Prawdopodobnie zmianie ulegnie terminarz sparingów trójkolorowych. O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco."

Zawodnikom GKS Tychy przesyłamy pozdrowienia i życzymy szybkiego powrotu do wspólnych treningów oraz dużo, dużo zdrowia.

Przy okazji apelujemy - pamiętajmy wszyscy o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego. Pozostańmy bezpieczni i zdrowi.