MOSiR poszukuje pracownika biurowego, który będzie odpowiedzialny m.in. za:

  1. Ewidencję i rejestrację korespondencji zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
  2. Obsługę sekretariatu MOSiR w tym: udzielanie informacji, wykonywanie i odbieranie telefonów, przygotowywanie sali konferencyjnej do zebrań i narad, obsługa poczty elektronicznej i platformy ePUAP, rejestrowanie i nadzór nad rozpatrywaniem skarg i wniosków skierowanych do MOSiR, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji służbowej.
  3. Zamawianie i zabezpieczenie dostawy prasy, środków czystości, artykułów biurowych i innych zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  4. Prowadzenie rejestru upoważnień do przetwarzania danych osobowych.
  5. Prowadzenie rejestru delegacji służbowych i rejestru wniosków o udzielenie informacji publicznej.
  6. Nadzór nad pracą osób sprzątających w Dyrekcji MOSiR.

 

Oferujemy:

Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

ZFŚS, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, wynagrodzenie brutto od 3200,00 zł.

 

Wymagamy:

Doświadczenia na podobnym stanowisku min 3 lata.

Wykształcenia min średniego, komunikatywności, umiejętności organizacji pracy własnej a także pracy pod presją czasu, dokładności i terminowości w realizacji zadań.

Biegłej obsługi MS Office (w zakresie Word, Excell).

 

Zgłoszenia:

Prosimy o nadsyłanie CV na adres: kadry@mosir.tychy.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor MOSiR w Tychach, al. Piłsudskiego 12. Podane przez kandydatów dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), oraz Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000), jedynie w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny na stronie : https://mosir.tychy.pl/114