W ostatni weekend obiekt MOSiR przy ul. Brzozowej został dosłownie opanowany przez miłośników siatkówki plażowej, którzy rozegrali dwa turnieje.

Dariusz Hanuszkiewicz oraz Konrad Janik zostali zwycięzcami VI Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej, który przez ostatni miesiąc odbywał się na terenie obiektu MOSiR przy ul. Brzozowej 2.

Na starcie sobotniego finału stanęło 8 najlepszych par. W finale para Dariusz Hanuszkiewicz / Konrad Janik pokonała parę Mateusz Janus / Hubert Klyta 2:0.

W meczu o trzecie miejsce Michał Kamiński i Mateusz Gawęda pokonali Piotra Żaka oraz Bartosza Natkaniec 2:1.

We wszystkich tegorocznych turniejach grand prix wzięło udział 46 uczestników. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udaną rywalizację i do zobaczenia za rok!

* * *

W niedzielę odbył się za to Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy, w którym wzięło aż 18 par!

Pogoda dopisała, co z pewnością miało wpływ na dużą ilość zgłoszeń. Rywalizacja toczyła się systemem brazylijskim, do jednego wygranego seta do 21.

Wygrała para Monika Płucieńczak / Konrad Janik, która po emocjonującym finale pokonała parę Iwona Chudzik / Michał Faryna 22:20.

Trzecie miejsce zajęli Wiktoria Kubas i Piotr Janik, którzy również po bardzo wyrównanym meczu pokonali Edytę Małusecką i Jakuba Sołtana 22:20.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!

Na zdjęciu: Najlepsze pary Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy.