06.12.22

Nauka jazdy na łyżwach na lodowisku przy ul. Brzozowej

Rada Osiedla Stare Tychy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zapraszają na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach, które w dniach 10-18 grudnia będą odbywały się na lodowisku sezonowym przy ul. Brzozowej.

więcej →
05.12.22

Siatkarze z Majami obronili mistrzowski tytuł

Siatkarze z Majami po raz drugi z rzędu okazali się najlepszą drużyną podczas Mistrzostw Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce, które zostały rozegrane w Hali Sportowej Tychy.

więcej →
02.12.22

Ślizgawki na Stadionie Zimowym odwołane

Ze względu na awarię agregatu chłodniczego Stadionu Zimowego w Tychach, niedzielne (4 grudnia) ślizgawki zostały odwołane!

więcej →
30.11.22

Otwieramy lodowiska sezonowe!

Miło nam poinformować, iż w dniu 3 grudnia (sobota) otwieramy lodowiska sezonowe w Tychach!

więcej →
28.11.22

Ślizgawki na Stadionie Zimowym w niedzielę, 4 grudnia

W tygodniu 28 listopada - 4 grudnia, ze względu na ogromną ilość zajęć sportowych drużyn hokejowych, ślizgawki na Stadionie Zimowym odbędą się tylko w niedzielę (4 grudnia) - za to jednak aż trzy.

więcej →
27.11.22

Wyniki IV biegu XV Grand Prix Tychów na długim dystansie

Dzisiaj odbył się IV bieg XV Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych.

więcej →
24.11.22

Mikołajkowy tenis stołowy

MOSiR Tychy oraz sekcja tenisa stołowego MOSM Tychy zapraszają uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz młodszych do udziału w Turnieju Mikołajkowym Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym w Grach Pojedynczych Tychy 2022.

więcej →
22.11.22

W niedzielę wraca Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych!

Najwyższy czas na wznowienie rywalizacji w ramach XV Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych 2022 - zapraszamy na IV bieg w najbliższą niedzielę, 27 listopada!

więcej →
21.11.22

La Furia najlepsza w turnieju halówki!

W weekend w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego odbył się Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej z okazji Święta Niepodległości. Nie zabrakło zaciętej walki oraz wielkich emocji, czego najlepszym potwierdzeniem był finałowy pojedynek dwóch najlepszych drużyn.

więcej →
20.11.22

Ślizgawki na Stadionie Zimowym w dniach 21-27 listopada

W tygodniu 21-27 listopada na ślizgawki na Stadionie Zimowym zapraszamy w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotą oraz niedzilę.

więcej →