05.06.22

Pierwsza taka spartakiada. Seniorzy rywalizowali na Arenie Lekkoatletycznej

35 pań i panów wzięło udział w pierwszej Tyskiej Spartakiadzie Seniorów, którą w piątek, 3.06 rozegrano na Arenie Lekkoatletycznej.

więcej →
17.05.22

Ruszamy z zajęciami sportowymi!

Od 21 maja zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe organizowane na terenie Miasta Tychy!

więcej →
15.05.22

KALENDARIUM najbliższych wydarzeń MOSiR Tychy

W drugiej połowie maja, przez cały czerwiec oraz lipiec gorąco i serdecznie zapraszamy na kilkanaście imprez sportowo-rekreacyjnych planowanych przez Dział Organizacji Imprez MOSiR Tychy!

więcej →
13.05.22

Sportowa Gala Mistrzów

Tyska Gala Sportowa jest wydarzeniem, które co roku przykuwa uwagę i kibiców i sportowców, którzy czekają na werdykt komu przypadną wyróżnienia i nagrody Prezydenta Miasta. Podczas Gali wręczane są również statuetki sportowcom, których wybrali kibice w Plebiscycie MOSiR-u i redakcji „Twoich Tychów”.

więcej →
06.05.22

Zapisy do turnieju siatkówki przedłużone!

W dniach 14-15 maja 2022 r. (sobota-niedziela) w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego MOSiR Tychy organizuje Wiosenny Turniej Amatorów w Siatkówce.

więcej →
01.05.22

Ostatnie ślizgawki w tym sezonie!

Nietypowy pomysł na pierwszy tydzień maja? Ostatnie w tym sezonie ślizgawki na Stadionie Zimowym w Tychach! Zapraszamy od środy do niedzieli!

więcej →
01.05.22

Wyniki Turnieju Mikstów w Siatkówce (kat. OPEN)

W sobotę w Hali Sportowej przy Al. Piłsudskiego rozegrano Turniej Mikstów w Siatkówce (kat. OPEN), w którym wzięło udział 9 drużyn

więcej →
28.04.22

Zapraszamy na rowerki wodne i kajaki!

Informujemy, iż w "majówkę" swoją działalność w tegorocznym sezonie rozpocznie wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie OW Paprocany.

więcej →
28.04.22

Godziny otwarcia pływalni w "weekend majowy"

GODZINY OTWARCIA PŁYWALNI W "WEEKEND MAJOWY"

więcej →
26.04.22

Siatkarskie miksty - turniejowa rozpiska

W najbliższą sobotę, 30 kwietnia w Hali Sportowej przy Al. Piłsudskiego w Tychach odbędzie się Turniej Mikstów w Siatkówce (kat. OPEN), do którego zgłosiło się 9 drużyn.

więcej →