01.08.23

Hokejowy Turniej o Puchar Czterech Prezydentów

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej na Stadionie Zimowym w Tychach, Andrzej Dziuba - prezydent Tychów, Arkadiusz Chęciński - prezydent Sosnowca oraz Janusz Chwierut - prezydent Oświęcimia zapowiedzieli Turniej Hokejowy o Puchar Czterech Prezydentów: Kijowa, Tychów, Sosnowca i Oświęcimia.

więcej →
31.07.23

Reprezentacja Kamerunu będzie trenować w Tychach

Od 5 do 18 sierpnia na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach trenować będzie przed budapesztańskimi mistrzostwami świata reprezentacja… Kamerunu.

więcej →
23.07.23

Poszukiwani wolontariusze do tyskiego etapu Tour de Pologne

Już 4 sierpnia ulicami naszego miasta przejedzie ostatni z etapów tegorocznego wyścigu Tour de Pologne.

więcej →
13.07.23

Zajęcia Nordic Walking i Zumby na Żwakowie [AKTUALIZACJA]

W najbliższych, wakacyjnych miesiącach zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe Nordic Walkingu i Zumby, które będą odbywać się w tyskiej dzielnicy Żwaków.

więcej →
03.07.23

Święto GZM również na sportowo

W miniony weekend na terenie naszego miasta odbyło się Święto Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Nie zabrakło również akcentów sportowych, w tym zwiedzania Stadionu Miejskiego i treningu na Arenie Lekkoatletycznej.

więcej →
26.06.23

Wyniki turnieju finałowego GP Tychów w siatkówce plażowej

W minioną sobotę (24 czerwca) rozegrany został turniej finałowy tegorocznej edycji Grand Prix Tychów siatkówce plażowej.

więcej →
24.06.23

Święto GZM w Tychach

W pierwszą lipcową sobotę zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane w ramach Święta Metropolii GZM pn. Zostań herosem lekkiej atletyki. Odwiedź Stadion Miejski, Tyską Galerię Sportu i Arenę Lekkoatletyczną.

więcej →
20.06.23

XVI Czwórbój MOSiR za nami [WYNIKI]

W sobotę 17 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Wodnych Marina w Paprocanach odbył się XVI Czwórbój MOSiR.

więcej →
19.06.23

VII GP Tychów w siatkówce plażowej: Ranking po turniejach eliminacyjnych

Od początku czerwca - w każdą kolejną sobotę na boisku MOSiR przy ul. Brzozowej - odbywały się turnieje eliminacyjne w VII Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej. Przed nami finałowa batalia, w której zmierzy się osiem najlepszych drużyn.

więcej →
18.06.23

Wyniki XXI Tyskiego Triathlonu (Duathlonu)

11 czerwca na terenie OW Paprocany miał miejsce XXI Tyski Triathlon, który w tym roku odbył się w formie duathlonu. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki imprezy.

więcej →