24.04.22

Święto hokeja w Tychach!

Od 26 kwietnia do 1 maja na Stadionie Zimowym w Tychach będą rozgrywane Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji IB. Plan reprezentacji Polski to wygrana i awans na zaplecze Elity. Mecze Polaków pokaże TVP Sport, z kolei bilety na wszystkie spotkania są do kupienia na platformie eBilet.pl.

więcej →
15.04.22

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Dyrektor MOSiR Tychy wraz z pracownikami

więcej →
13.04.22

Zabiegi gwarancyjne trawy - boisko zamknięte

Ze względu na zabiegi gwarancyjne trawy, zabronione jest korzystanie z głównego boiska trawiastego na arenie lekkoatletycznej w okresie od 13 kwietnia do 11 maja 2022 r.

więcej →
12.04.22

VIII Tyski Turniej Przedszkolaków, czyli hokej i zabawa

Na Stadionie Zimowym rozegrano VIII Tyski Turniej Przedszkolaków w hokeju na lodzie. Zawody zorganizowało Przedszkole nr 5 oraz MOSiR Tychy.

więcej →
03.04.22

Ślizgawki na Stadionie Zimowym w dniach 4-10 kwietnia

W dniach 4-10 kwietnia zapraszamy na ogólnodostępne ślizgawki na Stadionie Zimowym w Tychach w poniedziałek, wtorek oraz w piątek, sobotę i niedzielę.

więcej →
29.03.22

Kibice zdecydowali: Naja i Walter w głównych rolach w Plebiscycie MOSiR i Twoich Tychów

Tak więc wszystko jasne! Karolina Naja wśród seniorów i Jakub Walter wśród młodzieżowców - to najpopularniejsi tyscy sportowcy 2021 roku! Gratulujemy!

więcej →
27.03.22

Dwie ślizgawki na przełomie marca i kwietnia

W tygodniu 28 marca - 3 kwietnia zapraszamy na ślizgawki na Stadionie Zimowym w Tychach w wtorek oraz piątek.

więcej →
23.03.22

W niedzielę III bieg Grand Prix - pamiętajcie o zmianie czasu!

W najbliższą niedzielę, 27 marca zapraszamy na III bieg XV edycji Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych - szczególnie, że następny bieg w ramach tej wspaniałej rywalizacji odbędzie się dopiero w listopadzie!

więcej →
19.03.22

Hokejowe Mistrzostwa Świata w Tychach!

Na wniosek Polskiego Związku Hokeja na Lodzie (PZHL) Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie (IIHF) podjęła dziś decyzję o relokacji Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Mężczyzn Dywizji 1B z katowickiego Spodka na Stadion Zimowy w Tychach.

więcej →