04.08.21

Spisowe wtorki w Urzędzie Miasta w Tychach

MOSiR Tychy przypomina o obowiązku, jednocześnie zachęcając do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

więcej →
01.08.21

Zajęcia tai chi w Paprocanach wydłużone do 30 sierpnia! Wznawiamy od środy - 4 sierpnia!

Ze względu na duże zainteresowanie i pozytywny odbiór uczestników, darmowe zajęcia tai chi w Paprocanach zostają wydłużone do 30 sierpnia. Zajęcia wznawiamy od środy - 4 sierpnia!

więcej →
30.07.21

Ponowny zakwit sinic - kąpielisko w Paprocanach zamknięte

UWAGA! Niestety z powodu ponownego zakwitu sinic, kąpielisko na terenie OW Paprocany zostało zamknięte do odwołania.

więcej →
23.07.21

Pomost pływający po remoncie

Zakończyły się prace przy remoncie jednego z pomostów pływających na Jeziorze Paprocańskim.

więcej →
22.07.21

Już ponad tysiąc osób zapisało się na Tyski Półmaraton

Czy po rocznej przerwie biegacze z całej Polski znów spotkają się na Tyskim Półmaratonie? Wszystko wskazuje na to, że tak. Bieg rozegrany zostanie w niedzielę, 5 września na atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki trasie, prowadzącej ulicami miasta oraz wokół Jeziora Paprocańskiego.

więcej →
18.07.21

Memoriał Z. Hanusika. Monika Brzeźna i Marcin Fiołka najszybsi w w elicie

Od prawie 20 lat rozrywane jest Tyskie Kryterium Fiata (wcześniej 4 Asy Fiata), ale w tym roku była to szczególna impreza, bo poświęcona pamięci zmarłego w marcu br. organizatora i dyrektora imprezy Zygmunta Hanusika.

więcej →
16.07.21

Wodny plac zabaw nieczynny 19 lipca

Informujemy, iż w dniu 19 lipca 2021 r. (poniedziałek) wodny plac zabaw na terenie OW Paprocany będzie nieczynny - przerwa techniczna.

więcej →
12.07.21

W sobotę Memoriał Zygmunta Hanusika - Wyścig Kolarski "Tyskie Kryterium Fiata"

Zapraszamy do udziału w Memoriale Zygmunta Hanusika - Wyścigu Kolarskim "Tyskie Kryterium Fiata", który odbędzie się w sobotę, 17 lipca 2021 r. Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Tychy.

więcej →
08.07.21

Ponowne otwarcie kąpieliska w Paprocanach

Informujemy, iż z powodu zaniku sinic oraz zgody Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, kąpielisko zlokalizowane na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany ponownie jest otwarte.

więcej →
30.06.21

Rolki, deska i hulajka - Extreme City 2021

Od 2 lipca do 27 sierpnia 2021 r. w każdy piątek zapraszamy do skateparku w Dolinie Jaworkowej (przy ul. Jaśkowickiej) na warsztaty szkoleniowe (naukę jazdy) z instruktorami rolek, deskorolek oraz hulajnogi.

więcej →