12.01.18

Tyskie Laury Sportowe 2017 - rozpoczynamy głosowanie!

Rozpoczyna się zasadniczy etap dziewiątej edycji Plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem "Twoich Tychów".

więcej →
10.01.18

Dodatkowa ślizgawka w niedzielę

Jeden z najemców zrezygnował z tafli Stadionu Zimowego w niedzielne popołudnie, a powszechnie wiadomo, że wolne lodowisko najlepiej wykorzystać na ogólnodostępną ślizgawkę! Dlatego też zapraszamy na dodatkową ślizgawkę na godz. 17.

więcej →
10.01.18

W weekend finały MMP U-18 kobiet w futsalu

Już 13 stycznia do naszego miasta zawita futsalowa czołówka z całego kraju. Na tyskiej hali zostaną rozegrane Młodzieżowe Mistrzostwa Polski kobiet do lat 18. Jako gospodarz udział zapewniony ma Polonia GKS Tychy, która na hali z powrotem występować będzie w swoich barwach.

więcej →
06.01.18

Ślizgawki na Stadionie Zimowym w okresie 8-14 stycznia

W tygodniu 8-14 stycznia zapraszamy na ogólnodostępne ślizgawki na Stadionie Zimowym w Tychach w poniedziałek, sobotę (dwukrotnie) i w niedzielę.

więcej →
05.01.18

Święto Trzech Króli - lodowiska i basen czynne bez zmian

MOSiR Tychy informuje, iż w Święto Trzech Króli (sobota, 6 stycznia) trzy lodowiska sezonowe i Kryta Pływalnia będą czynne bez zmian.

więcej →
30.12.17

Ślizgawki w Nowy Rok i w czwartek

W pierwszym tygodniu 2018 roku zapraszamy na ogólnodostępne ślizgawki w Nowy Rok (dwukrotnie) oraz w czwartek.

więcej →
28.12.17

Awaria lodowiska sezonowego pod Żyrafą usunięta (AKTUALIZACJA)

Informujemy, iż ze względu na awarię agregatu chłodzącego taflę lodowiska sezonowego pod Żyrafą, od piątku (29 grudnia) lodowisko będzie nieczynne do odwołania.

więcej →
25.12.17

Ślizgawki na Stadionie Zimowym we wtorek i środę

W tygodniu 25-31 grudnia zapraszamy na ogólnodostępne ślizgawki na Stadionie Zimowym w Tychach dwukrotnie we wtorek i raz w środę.

więcej →
23.12.17

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, życzą...

więcej →
21.12.17

Lodowiska sezonowe w okresie świąteczno-noworocznym

MOSiR Tychy informuje o godzinach otwarcia wszystkich trzech lodowisk sezonowych: w Paprocanach, pod Żyrafą oraz na obiekcie przy ul. Brzozowej w dniach 24 grudnia - 1 stycznia.

więcej →