Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 10-11 listopada i zostanie rozegrany z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

W rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego.

Zgłoszenia są przyjmowane do 08.11.2018 r. w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, tel.: 32 661 16 89 lub e-mailem: zgloszenia@mosir.tychy.pl.

Lista zgłoszeniowa, wypełniana w dniu zawodów, powinna zawierać nazwę drużyny, nazwiska i imiona oraz rok urodzenia zawodników. Zgłoszenie może liczyć maksymalnie 10 zawodników. OPŁATA ORGANIZACYJNA OD DRUŻYNY - 100,00 ZŁ PŁATNA W DNIU ZAWODÓW PRZED PIERWSZYM MECZEM U ORGANIZATORA.

Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Przy 16 drużynach, w pierwszym etapie rozgrywek zespoły będą podzielone na cztery grupy, z których po dwa najlepsze zespoły wywalczą awans do ćwierćfinałów. Pierwszego dnia (10.11) odbędą się mecze fazy grupowej, a drugiego dnia (11.11) fazy pucharowej. Turniejowa rozpiska zostanie opublikowana na stronie www.mosir.tychy.pl oraz na profilu FB MOSiR Tychy w piątek, 09.11.2017 roku.

Zawody odbywają się w kategorii OPEN. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN oraz OZPN maksymalnie do poziomu ligi okręgowej oraz II ligi futsalu, za wyjątkiem drużyny GKS Futsal Tychy U-20, która do turnieju może zgłosić zawodników występujących w I lidze futsalu, ale maksymalnie urodzonych w 1998 roku.

Za zajęcie czterech pierwszych miejsc wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają medale, dyplom dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie. Przewidziano również nagrody dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.

Zapraszamy do zapisów!

Szczegółowy regulamin turnieju poniżej.

***

Turniejowe grupy:

Grupa A: FCA, The Naturat, Denso, FC Alko-Banda.

Grupa B: Centrum, Jesiony, Galactic Football, Marsal.

Grupa C: Zet Szpilernia, Piłkarscy Emeryci, Czułowianka, TLT.

Grupa D: Piwkarzyki, Bad Boys, Obrona Częstochowy, PKM.

W sobotę (10.11) grupy A i B będą rozgrywały swoje mecze w godz. 8-12, a grupy C i D w godz. 12-16.

 

>>>Turniejowa rozpiska - kliknij TUTAJ<<<

 

Najważniejsze informacje organizacyjne:

- prosimy o punktualne przybycie na swoje pierwsze mecze - co najmniej 30 minut wcześniej celem dostarczenia / wypełnienia listy zgłoszeniowej drużyny oraz stosownych oświadczeń. Terminarz rozgrywek jest bardzo napięty - w sobotę musimy je zakończyć przed godz. 16, a w niedzielę przed godz. 13,

- listy zgłoszeniowe oraz oświadczenia będzie można wypełnić przed swoim pierwszym meczem, ale w miarę możliwości prosimy o przyniesienie ze sobą już wypełnionych dokumentów,

- przypominamy o opłacie organizacyjnej w wysokości 100,00 zł od drużyny - płatnej przed swoim pierwszym meczem,

- prosimy o dokładnie zapoznanie się z regulaminem turnieju - poniżej.

Załączniki

  • Pobierz Ogólny Regulamin Imprez Sportowo-Rekreacyjnych MOSiR Tychy 02.01.2018.pdf
  • Pobierz Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości - regulamin.pdf
  • Pobierz Turniej halówki 2018 - rozpiska.pdf

INFORMACJE KONTAKTOWE

MIEJSCE WYDARZENIA