13.05.21

Czas na V Letnie Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej

MOSiR Tychy wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zaprasza do udziału w V Letnim Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej.

więcej →
12.05.21

Uważaj na mandat – nowe oznakowanie na Paprocanach

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach na wniosek Straży Miejskiej oraz Komendy Miejskiej Policji wprowadził nowe, bardziej czytelne oznakowanie.

więcej →
11.05.21

Wznawiamy imprezy sportowo-rekreacyjne - kalendarz!

W związku z luzowaniem obostrzeń związanych z epidemią COVID-19, MOSiR Tychy wznawia organizację imprez sportowo-rekreacyjnych! W rozwinięciu prezentujemy kalendarz najbliższych imprez - już teraz zachęcamy do uwzględnienia wydarzeń w Waszych planach!

więcej →
04.05.21

Zapraszamy na rowerki wodne i kajaki!

Informujemy, iż w piątek, 7 maja swoją działalność w tegorocznym sezonie rozpocznie wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie OW Paprocany.

więcej →
24.04.21

2 masowe punkty szczepień w Tychach gotowe – czekamy już tylko na szczepionki

Punkty zostały uruchomione na Hali Sportowej MOSiR przy ul. Piłsudskiego oraz na Stadionie Miejskim przy ulicy Edukacji. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

więcej →
16.04.21

Praca w Punkcie Szczepień Powszechnych

W związku z planowanym uruchomieniem Punktów Szczepień Powszechnych w Tychach, w tym jednym z nich w Hali Sportowej przy Al. Piłsudskiego, poszukiwani są pracownicy zawodów medycznych, którzy mogą pracować w Punktach Szczepień Powszechnych.

więcej →
09.04.21

Rozbiórka „Zrembu” rozpoczęta

W środę 7 kwietnia rozpoczęła się rozbiórka budynku „ZREMB” na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach.

więcej →
07.04.21

Przystań kajakowa znowu w szrankach

Przystań kajakowa nad Jeziorem Paprocany została nominowana do nagrody w konkursie na najlepsza przestrzeń publiczną. Tym razem obiekt zaprojektowany przez Roberta Skitka bierze udział w Plebiscycie Polska Architektura 2020.

więcej →
06.04.21

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2020 - plebiscyt rozstrzygnięty!

Tak więc wszystko jasne! Julia Korzuch z AZS AWF Katowice wśród seniorów i Kacper Gruźla z MOSM Tychy / GKS Tychy wśród młodzieżowców - to najpopularniejsi tyscy sportowcy 2020 roku! Gratulujemy!

więcej →
03.04.21

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia (przede wszystkim!), wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Dyrektor MOSiR Tychy wraz z...

więcej →