23.07.21

Pomost pływający po remoncie

Zakończyły się prace przy remoncie jednego z pomostów pływających na Jeziorze Paprocańskim.

więcej →
22.07.21

Już ponad tysiąc osób zapisało się na Tyski Półmaraton

Czy po rocznej przerwie biegacze z całej Polski znów spotkają się na Tyskim Półmaratonie? Wszystko wskazuje na to, że tak. Bieg rozegrany zostanie w niedzielę, 5 września na atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki trasie, prowadzącej ulicami miasta oraz wokół Jeziora Paprocańskiego.

więcej →
18.07.21

Memoriał Z. Hanusika. Monika Brzeźna i Marcin Fiołka najszybsi w w elicie

Od prawie 20 lat rozrywane jest Tyskie Kryterium Fiata (wcześniej 4 Asy Fiata), ale w tym roku była to szczególna impreza, bo poświęcona pamięci zmarłego w marcu br. organizatora i dyrektora imprezy Zygmunta Hanusika.

więcej →
16.07.21

Wodny plac zabaw nieczynny 19 lipca

Informujemy, iż w dniu 19 lipca 2021 r. (poniedziałek) wodny plac zabaw na terenie OW Paprocany będzie nieczynny - przerwa techniczna.

więcej →
12.07.21

W sobotę Memoriał Zygmunta Hanusika - Wyścig Kolarski "Tyskie Kryterium Fiata"

Zapraszamy do udziału w Memoriale Zygmunta Hanusika - Wyścigu Kolarskim "Tyskie Kryterium Fiata", który odbędzie się w sobotę, 17 lipca 2021 r. Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Tychy.

więcej →
08.07.21

Ponowne otwarcie kąpieliska w Paprocanach

Informujemy, iż z powodu zaniku sinic oraz zgody Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, kąpielisko zlokalizowane na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany ponownie jest otwarte.

więcej →
06.07.21

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe!

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych organizowanych przez całe wakacje. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zajęć - w rozwinięciu, po kliknięciu w ich nazwę.

więcej →
30.06.21

Rolki, deska i hulajka - Extreme City 2021

Od 2 lipca do 27 sierpnia 2021 r. w każdy piątek zapraszamy do skateparku w Dolinie Jaworkowej (przy ul. Jaśkowickiej) na warsztaty szkoleniowe (naukę jazdy) z instruktorami rolek, deskorolek oraz hulajnogi.

więcej →
30.06.21

Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy 2021

MOSiR Tychy wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zapraszają do udziału w Turnieju Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy 2021.

więcej →
29.06.21

Mocni Spiżowi z mistrzostwem Tychów

Na boiskach przy ul. Brzozowej rozegrano Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w siatkówce plażowej 4 x 4. Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn, które podzielono na trzy grupy. Pierwszego dnia rozegrano mecze grupowe, po których zwycięzca grupy awansował do grupy finałowej.

więcej →