Do 18 sierpnia prowadzone są zapisy do Tyskiej Ligi Szóstek - edycja 2023/2024.

Kiedy?
Runda jesienna potrwa od pierwszego weekendu września, a zakończymy ją w grudniu. Runda wiosenna rozpocznie się na początku marca, a jej zakończenie przewidziane jest na czerwiec. Podsumowaniem rozgrywek będzie Puchar Tyskiej Ligi Szóstek. Mecze rozgrywane będą w weekendy w godzinach popołudniowych. Dokładne godziny, a także informacja o tym, czy rozgrywki będą rozgrywane w jeden lub dwa dni pojawi się na przełomie lipca oraz sierpnia

Gdzie?
Wszystkie mecze odbywać się będą na boisku typu “Orlik” przy ulicy Wejchertów w Tychach.

Format rozgrywek?
W rozgrywkach przewidujemy udział maksymalnie 16 zespołów. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dokładny format rozgrywek uzależniony będzie od ilości drużyn. Każdy mecz będzie trwał 2 razy 25 minuty, przedzielone chwilową przerwą.


Koszt uczestnictwa?
Koszt udziału w rozgrywkach wyniesie 950 złotych za rundę jesienną oraz 950 złotych za rundę wiosenną. Opłata za rundę jesienna powinna zostać wniesiona do 23.08.2023. Jest ona także potwierdzeniem udziału drużyny oraz rezerwacją miejsca w rozgrywkach.

Opłata za rundę wiosenną powinna zostać wniesiona do 28.02.2024. Łączny koszt za obie rundy, a więc za ponad pół roku rozgrywek to 1900zł.

O co gramy?
Dla najlepszy drużyn przygotowaliśmy wspaniałe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Nie obędzie się również bez nagród indywidualnych, wyróżnień w postaci zawodników kolejki oraz miesiąca.

Wiemy jednak, że dla prawdziwych sportowców cenniejsza od nagród materialnych jest możliwość sprawdzenia się z najlepszymi. Dzięki Tyskiej Lidze Szóstek będzie to możliwe! Mistrz Tyskiej Ligi Szóstek będzie reprezentował nasze miasto na Mistrzostwach Polski SuperLiga6 w Warszawie! Dla zwycięzcy Pucharu Tyskiej Ligi Szóstek przygotowaliśmy również wyjazd do Warszawy, ale na Puchar Polski SuperLiga6. Czym jednak byłaby prawdziwa liga bez walki o TOP4? Dla drużyn, które zajmą miejsca drugie, trzecie oraz czwarte przygotowaliśmy wyjazd na Mistrzostwa Śląska 2024. W ubiegłym sezonie na imprezach rangi wojewódzkiej czy ogólnopolskiej wystąpiło wiele drużyn z naszych rozgrywek. Hiacynt Tychy, Luz Blues Team, FC Under Forest, Amsterdam Duet Team czy Apex Football. Wszystkie te zespoły mogły przeżyć niezapomniane piłkarskie emocje dzięki udziałowi w Tyskiej Lidze Szóstek!

Jak zgłosić się do rozgrywek?
Zapisy oraz pytania prosimy kierować pod email: kontakt@stowarzyszeniepolskiegosportu.pl lub pod numerem telefonu 880-082-784. Zgłoszenia maksymalnie dwudziestoosobowych zespołów przyjmowane są do 18.08.2023 roku. W treści zgłoszenia prosimy o wskazanie nazwy zespołu oraz danych kontaktowych przedstawiciela drużyny (imię i nazwisko, numer telefonu, adres mailowy). W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo regulamin oraz wszystkie niezbędne informację.

Nie pozostaję nam nic innego jak zaprosić was do udziału w nadchodzących rozgrywkach. Zbierajcie swoje drużyny i szykujcie się na walkę o tytuł najlepszego tyskiego zespołu!!!

Regulamin Tyskiej Ligi Szóstek