Już w niedziele 19 listopada na ternie Wilkowyj rozegrana zostanie Rodzinna Gra Terenowa – Szlakiem Wilków. Udział w zabawie może wziąć każdy, wystarczy zebrać drużynę od 3-6 osób i wyruszyć na przygodę rozwiązując zagadki i poznając historię i tajemnicę Wilkowyj.

Poznaj nieznane ścieżki, rozwiązuj zagadki i zdobądź pilnie strzeżony SKARB WILKÓW! Wilkowyje należą do Tychów od 1951 roku. Co jeszcze możemy dowiedzieć się o Wilkowyjach, o których pierwsze wzmianki pochodzą z 1287 roku ? Tego dowiecie się już w niedziele biorąc udział w wydarzeniu integrującym rodziny!

Spędź czas na świeżym powietrzu i wyślij zgłoszenie na adres: zgloszenia@mosir.tychy.pl z podaniem: imienia nazwiska oraz wieku uczestników zabawy, nazwy drużyny i telefonu kontaktowego. Liczy się kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona, ale na dzień dzisiejszy są jeszcze wolne miejsca.

Na uczestników czekają pakiety startowe, dyplomy, nagrody, ciepły posiłek regeneracyjny oraz ognisko. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach w ramach inicjatyw zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Miasta Tychy.

Pełny regulamin dostępny TUTAJ.

tychy.pl