Po wielkim piłkarskim święcie, jakim były mistrzostwa Europy do lat 21, na Stadion Miejski w Tychach wracają piłkarze GKS Tychy i rozgrywki ligowe oraz pucharowe.

Apetyty tyskich kibiców są spore. Zespół, który w poprzednim sezonie walczył o utrzymanie w I lidze, w letniej przerwie został gruntownie przebudowany, a fachowcy i bukmacherzy widzą w drużynie GKS jednego z faworytów do walki o awans do Ekstraklasy. Potwierdził to również początek sezonu, w którym podopieczni Jurija Szatałowa odnieśli dwa wyjazdowe zwycięstwa - najpierw w Pucharze Polski z Puszczą Niepołomice 1:0, a następnie w lidze z Wigrami Suwałki 2:1.

Teraz najwyższy czas na pierwsze mecze na Stadionie Miejskim w Tychach - w tym sezonie, do tej pory, piłkarze GKS pokazali się tutaj kibicom jedynie podczas przedsezonowej prezentacji drużyny. Od razu jednak w przeciągu pięciu dni czekają nas aż dwa mecze. W pierwszej kolejności w 2. kolejce I ligi GKS Tychy podejmie Stal Mielec, a spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 5 sierpnia o godz. 17:45.

Natomiast w środę, 9 sierpnia w meczu 1/16 finału Pucharu Polski tyszanie zmierzą się z występującą w Ekstraklasie Cracovią. Mecz rozpocznie się o godz. 19:30. W przypadku zwycięstwa tyskich piłkarzy, w kolejnej rundzie rozgrywek na stadion w Tychach znów przyjedzie zespół z Ekstraklasy - wicemistrz Polski Jagiellonia Białystok lub Zagłębie Lubin.

Po informacje na temat biletów wstępu zapraszamy na www.gkstychy.info.

Zachęcamy do wspierania piłkarzy GKS Tychy na Stadionie Miejskim w Tychach przez cały sezon!