Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 10-11 listopada i zostanie rozegrany z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

W rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego.

Zgłoszenia są przyjmowane do 08.11.2018 r. w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, tel.: 32 661 16 89 lub e-mailem: zgloszenia@mosir.tychy.pl.

Lista zgłoszeniowa, wypełniana w dniu zawodów, powinna zawierać nazwę drużyny, nazwiska i imiona oraz rok urodzenia zawodników. Zgłoszenie może liczyć maksymalnie 10 zawodników. OPŁATA ORGANIZACYJNA OD DRUŻYNY - 100,00 ZŁ PŁATNA W DNIU ZAWODÓW PRZED PIERWSZYM MECZEM U ORGANIZATORA.

Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Przy 16 drużynach, w pierwszym etapie rozgrywek zespoły będą podzielone na cztery grupy, z których po dwa najlepsze zespoły wywalczą awans do ćwierćfinałów. Pierwszego dnia (10.11) odbędą się mecze fazy grupowej, a drugiego dnia (11.11) fazy pucharowej. Turniejowa rozpiska zostanie opublikowana na stronie www.mosir.tychy.pl oraz na profilu FB MOSiR Tychy w piątek, 09.11.2017 roku.

Zawody odbywają się w kategorii OPEN. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN oraz OZPN maksymalnie do poziomu ligi okręgowej oraz II ligi futsalu, za wyjątkiem drużyny GKS Futsal Tychy U-20, która do turnieju może zgłosić zawodników występujących w I lidze futsalu, ale maksymalnie urodzonych w 1998 roku.

Za zajęcie czterech pierwszych miejsc wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają medale, dyplom dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie. Przewidziano również nagrody dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.

Zapraszamy do zapisów!

Szczegółowy regulamin turnieju poniżej.

***

Na dzień 5 listopada 2018 r. zgłosił się już komplet 16 drużyn:

1. Bad Boys

2. ZET Szpilernia

3. Piłkarscy Emeryci

4. Pod Jesionami

5. Piwkarzyki

6. Galactic Football

7. FC Alko-Banda

8. Marsal

9. PKM

10. Obrona Częstochowa

11. Centrum

12. TLT

13. Czułowianka

14. Denso

15. The Naturat

16. FCA

 

Wobec kompletu zgłoszeń - w środę (08.11) będziemy telefonować do przedstawicieli drużyn celem ostatecznego potwierdzenia uczestnictwa w turnieju, a następnie rozlosujemy grupy.

Kolejne zgłoszenia będą trafiały na listę rezerwową - w przypadku braku potwierdzenia uczestnictwa przez kogoś z "16", będziemy telefonować do pierwszych drużyn z listy rezerwowej.

Załączniki

  • Pobierz Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości - regulamin.pdf
  • Pobierz Ogólny Regulamin Imprez Sportowo-Rekreacyjnych MOSiR Tychy 02.01.2018.pdf