W sobotę rozegrano III turniej w ramach III Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej. Ostatecznie poznaliśmy osiem par, które za tydzień wezmą udział w turnieju finałowym.

W trzecim turnieju wzięło udział sześć par, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Turniej z dorobkiem 14 punktów wygrała para Krzysztof Duda - Mateusz Janus, druga była para Mateusz i Paweł Jabłońscy (12 punktów), a trzecia: Patryk Chmiel i Jakub Sołtan (9 punktów).

Galeria zdjęć Tomasza Gonsiora - TUTAJ.

W trzech turniejach najwięcej punktów zdobyła para Łukasz Marek - Adam Chełchowski (40) przed Rafałem Szczepankiem i Jakubem Chudybą (38). W ósemce najlepszych par znaleźli się również: Paweł i Mateusz Jabłońscy (36), Adam Szymczak i Karol Tarnowski (30), Krzysztof Duda i Mateusz Janus (30), Tomasz Wójcik i Artur Juraszek (24), Damian Miller i Damian Zborowski (20) oraz Patryk Chmiel i Jakub Sołtan (20).

Wszystkie pary zakwalifikowane do finału proszone są o potwierdzenie udziału w ostatnim turnieju, przesyłając informacje na adres mailowy: zgloszenia@mosir.tychy.pl.

Teraz wszystko rozstrzygnie się podczas turnieju finałowego, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca - początek o godz. 9:30. Zapraszamy!

***

Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy 2019

MOSiR Tychy wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zapraszają do udziału w Turnieju Mikstów w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy 2019.

Zawody odbędą się na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu MOSiR przy ul. Brzozowej 2 w niedzielę, 14 lipca. Początek rozgrywek o godz. 9:30.

Zgłoszenia będą przyjmowane na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju. Drużyny zostaną rozstawione wg losowania, które nastąpi zaraz po zakończeniu zgłoszeń.

W zawodach mogą brać udział mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Turniej ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS.

Turniej będzie rozgrywany systemem podwójnych eliminacji (tzw. system brazylijski). Dla najlepszych par przewidziano statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Regulamin - kliknij TUTAJ.