W dniach 5-6 grudnia 2020 r. MOSiR Tychy przy współudziale Tyskiego Klubu Siatkarskiego organizuje Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce, które odbędą się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego.

18.11.2020:

Ze względu na ogromne zainteresowanie turniejem, zwiększyliśmy liczbę drużyn do 16. Do wczoraj ogłoszonych zespołów, dołączyły:
13. Arkadia Tychy
14. OCS I Tychy
15. Mateusz Chęciński
16. Kadra Bobrek Bytom

Bezwzględnie oczekujemy jednak na wpłatę wpisowego od wszystkich drużyn!

Póki co na liście rezerwowych mamy 17 drużynę: Volley Team Balviten, która jako pierwsza zajmie miejsce zespołu, który zrezygnuje z udziałeu w turnieju lub nie wpłaci wpisowego.

Aktualnie prosimy o nie przesyłanie kolejnych zgłoszeń. Jeżeli jakaś drużyny wycofa się z turnieju, ogłosimy dodatkową możliwość zgłoszenia. Prosimy o śledzenie komunikatów.

 

17.11.2020:

UWAGA!

Ekspresowo uzbieraliśmy komplet 12 drużyn na turniej, a więc na obecną chwilę lista zgłoszeń jest zamknięta!

Zgłoszone drużyny:
1. Euforia
2. Drużyna Pierścienia
3. Mix-Team Pszów
4. Quick Volley Crew
5. Spiżowi Mocni
6. Brave Volley Team
7. VOLLEY STARS
8. 4 Fun
9. EAGLE SPORT TEAM
10. Volley Team Błyskawica Sosnowiec
11. Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza
12. YMCE United

Aktualnie oczekujemy na zapłatę wpisowego od zgłoszonych drużyn.

W przypadku zwolnienia miejsc, zgłoszenia zostaną ponownie otwarte.

 

Wcześniej:

W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny (liczące maks. 10 osób), które zgłoszą swój udział do dnia 3 grudnia (czwartek) do godz. 14:00 w biurze Zespołu ds. Sportu i Organizacji Imprez Tychy tel. (32 661 16 89), ul. Piłsudskiego 12 lub wysyłając e-mail na adres: zgloszenia@mosir.tychy.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, nazwisko i imię przedstawiciela drużyny, telefon kontaktowy.

Skład drużyny wypełnia się w dniu zawodów. W przypadku niepełnego składu w pierwszym dniu zawodów, drugiego dnia można uzupełnić skład do 10-ciu zawodników. Nie można zmieniać pełnego składu w dniu następnym.

W turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy i zawodniczki występujący powyżej 2 ligi śląskiej kobiet i mężczyzn oraz nie może wziąć udziału młodzież uczestnicząca w rozgrywkach juniorów/juniorek organizowanych przez PZPS.

Opłata organizacyjna od drużyny wynosi 100 zł, płatna przelewem do dnia 3 grudnia na konto bankowe Tyskiego Klubu Siatkarskiego, ul. Uczniowska 13/75, Alior Bank / nr rachunku: 11 2490 0005 0000 4530 5348 1804, z dopiskiem: "MAMT - nazwa drużyny".

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Zawody odbędą się pod warunkiem zgłoszenia się minimum 6 drużyn. Maksymalnie - 12 drużyn.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają medale i dyplom dla drużyny. Ponadto przewidziane są nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie. Zawodników obowiązują przepisy PZPS.

Terminy rozgrywek:

Sobota, 5 grudnia: 08:30-17:30 mecze fazy grupowej i ćwierćfinały, szatnie od godz. 08:00.
Niedziela, 6 grudnia: 08:30-13:40 mecze półfinałowe i finał, szatnie od godz. 8:00.

Zapraszamy!

UWAGA!

W czasie imprezy uczestników obowiązuje zachowanie się zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii:
• przed wejściem na obiekt lub teren imprezy należy zdezynfekować ręce,

• zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania dystansu społecznego w czasie oczekiwania na swoje mecze,
• uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego (zachowywać odpowiednią odległość, nie wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni) oraz ogólnych zasad higieny (unikanie dotykania twarzy rękoma, zasłanianie twarzy podczas kichania).

Załączniki

  • Pobierz Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce 2020 - regulamin.pdf
  • Pobierz Ogólny Regulamin Imprez Sportowo-Rekreacyjnych MOSiR Tychy 02.01.2018.pdf