Począwszy od stycznia 2022 r. bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci na lodowisku sezonowym w Paprocanach będą się odbywały w czwartki, piątki, soboty i niedziele.

CZWARTEK (z wyłączeniem 6 stycznia)

wejście 16.15 – 17.15 wyjście

PIĄTEK

wejście 15.00 – 16.00 wyjście

SOBOTA (z wyłączeniem 1 stycznia)

wejście 8.00 – 9.00 wyjście

NIEDZIELA

wejście 8.00 – 9.00 wyjście

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci do 10. roku życia z rodzicem lub opiekunem prawnym. Każdy uczestnik powinien posiadać strój (kask, rękawiczki, łyżwy) zgodny z Regulaminem Lodowiska sezonowego OW Paprocany w Tychach.

Zajęcia mają na celu naukę jazdy na łyżwach, poprawę techniki jazdy oraz polepszenie samopoczucia poprzez regularny ruch.

W podanych godzinach lodowisko sezonowe w Paprocanach zostanie podzielone na dwie części:

- środkowa - wydzielona pachołkami dla uczestników zajęć,

- skrajna - dla pozostałych uczestników ślizgawki, zostanie wyznaczony tor do jazdy w rejonie band lodowiska.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa oraz nie wyjeżdżanie poza wyznaczony tor w podanych godzinach. Brak stosowania się do prośby może skutkować wyproszeniem uczestnika z tafli lodowej przez obsługę lodowiska sezonowego.

Regulamin zajęć - TUTAJ.

 

Jednocześnie informujemy, że jeszcze od stycznia 2022 r. planowane są zajęcia z nauki jazdy na łyżwach również na lodowisku sezonowym przy ul. Brzozowej - w ramach Budżetu Partycypacyjnego Miasta Tychy.

Załączniki

  • Pobierz Nauka jazdy na łyżwach 2022.pdf