06.12.22

Nauka jazdy na łyżwach na lodowisku przy ul. Brzozowej

Rada Osiedla Stare Tychy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zapraszają na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach, które w dniach 10-18 grudnia będą odbywały się na lodowisku sezonowym przy ul. Brzozowej.

więcej →
08.11.22

Konsultacje dotyczące budowy szkoleniowo-treningowego boiska piłkarskiego przy ul. Edukacji

Do 20 listopada trwają konsultacje dotyczące budowy szkoleniowo – treningowego boiska piłkarskiego przy ul. Edukacji. Zadanie planowane jest do dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu rozwoju infrastruktury piłkarskiej - edycja 2022.

więcej →
19.03.21

Ponowne zamknięcie obiektów sportowych

W związku z opublikowaniem kolejnego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń z powodu stanu epidemii - od soboty (20 marca) do co najmniej 9 kwietnia ponownie zamykamy wszystkie obiekty sportowe dla amatorów, w tym Krytą Pływalnię przy ul. Edukacji.

więcej →
23.12.20

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok (który po prostu musi być...

więcej →
08.10.20

COVID-19: Apel MOSiR Tychy dotyczący wspólnego bezpieczeństwa

W związku z panującym stanem epidemicznym oraz obserwowanym wzrostem zachorowań na COVID-19, mające na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo, MOSiR Tychy apeluje do wszystkich osób...

więcej →
28.06.20

Słoneczny rodzinny rajd rowerowy

Piękna, słoneczna pogoda przyciągnęła 108 uczestników XXII Ogólnopolskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który odbył się w niedzielne przedpołudnie.

więcej →
07.06.20

28 czerwca zapraszamy na rodzinny rajd rowerowy!

Zapraszamy do udziału w pierwszej imprezie sportowo-rekreacyjnej, która odbędzie się po przerwie spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym - XXII Ogólnopolskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym!

więcej →
30.04.20

Informacja nt. otwarcia boisk administrowanych przez MOSiR w Tychach

Stosując się do wytycznych Ministerstwa Sportu z dnia 25 kwietnia 2020 r., przedstawiamy informację dotyczącą korzystania z otwartych boisk administrowanych przez MOSiR w Tychach - od dnia 4 maja 2020 r. do odwołania.

więcej →
17.04.20

Nowa trybunka na os. A

Na obiektach MOSiR sportowców i kibiców nie ma, ale praca wre. Kalendarz imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach, który zawsze był pełny wydarzeń, imprez, turniejów, robi teraz przygnębiające wrażenie.

więcej →