05.07.20

Pierwsza Joga na Paprach w 2020 roku!

Zapraszamy na pierwsze zajęcia Jogi na Paprach w 2020 roku!

więcej →
28.05.20

Transakcje bezgotówkowe na obiektach MOSiR

Miło nam poinformować, że po Krytej Pływalni przy ul. Edukacji, na kolejnych obiektach MOSiR Tychy można dokonywać płatności za usługi za pośrednictwem terminala płatniczego,

więcej →
30.04.20

Informacja nt. otwarcia boisk administrowanych przez MOSiR w Tychach

Stosując się do wytycznych Ministerstwa Sportu z dnia 25 kwietnia 2020 r., przedstawiamy informację dotyczącą korzystania z otwartych boisk administrowanych przez MOSiR w Tychach - od dnia 4 maja 2020 r. do odwołania.

więcej →
30.04.20

Majowe imprezy sportowe odwołane

W związku z utrzymującymi się stanem epidemii oraz ograniczeniami działalności związanej ze sportem, Dział Organizacji Imprez MOSiR Tychy informuje o odwołaniu następujących imprez sportowo-rekreacyjnych w miesiącu maju:

więcej →
18.04.20

Od 20 kwietnia Paprocany otwarte - pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa!

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Zdrowia nowych zasad bezpieczeństwa dotyczących pandemii SARS-Cov-2, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach informuje, że od poniedziałku 20 kwietnia zostanie otwarty Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany.

więcej →
10.04.20

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Dyrektor MOSiR Tychy wraz z pracownikami

więcej →
07.04.20

Aktualne informacje w związku ze stanem epidemii

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31.03.2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach informuje, iż:

więcej →
01.04.20

Paprocany zamknięte

MOSiR Tychy informuje o kolejnych ograniczeniach w korzystaniu z obiektów MOSiR Tychy.

więcej →
16.03.20

Ważna informacja!

W związku z licznymi apelami o pozostanie w domu, a także w trosce o zdrowie mieszkańców miasta Tychy jak również zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2 ...

więcej →
11.03.20

Zamknięcie obiektów oraz zawieszenie imprez i zajęć

Z uwagi na zamknięcie placówek oświatowych oraz potencjalne zagrożenie epidemiologiczne, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne oraz w celu ograniczenia bezpośrednich kontaktów większej liczby osób, informujemy co następuje.

więcej →