17.05.17

IV bieg przełajowy przełożony na 25 kwietnia!

Informujemy, że IV Bieg XXXV Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych został przełożony na czwartek, 25 maja. Zbiórka na boisku do koszykówki na terenie OW Paprocany. Zgłoszenia do godz. 15, start o 15:15.

więcej →
16.05.17

Dziecięca Liga Żeglarska

15 lat temu rozegrano pierwsze regaty Paprocańskiej Ligi Żeglarskiej, a z czasem wymyślone w Tychach zasady rywalizacji, szybko znalazły naśladowców i obecnie ligi organizowane są na prawie wszystkich większych akwenach w kraju.

więcej →
15.05.17

Wznawiamy bezpłatne zajęcia sportowe!

Wzorem lat ubiegłych MOSiR Tychy w okresie maj - wrzesień zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach sportowych.

więcej →
14.05.17

Udane wiosenne bieganie!

Dzisiaj w Paprocanach odbył się XI Bieg Wiosenny w ramach akcji "Polska Biega", a towarzyszył mu II Terenowy Bieg Nartorolkowy Amatorów.

więcej →
09.05.17

XI Bieg Wiosenny "Polska Biega" i II Bieg Nartorolkowy

W najbliższą niedzielę w Paprocanach odbędzie się XI Bieg Wiosenny w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". Imprezą towarzyszącą jest II Terenowy Bieg Nartorolowy Amatorów.

więcej →
09.05.17

Biegacze i komandosi

Charytatywny Bieg Ewangelicki Duszpasterstwa Wojskowego na trwałe wpisał się w kalendarz imprez lekkoatletycznych, organizowanych w Paprocanach. W tym roku na starcie stanęło prawie 200 biegaczy i amatorów nordic walking.

więcej →
05.05.17

Otwieramy wypożyczalnię sprzętu pływającego!

Informujemy, iż w sobotę (6 maja) swoją działalność w tegorocznym sezonie rozpocznie wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie OW Paprocany.

więcej →
03.05.17

III Charytatywny Bieg Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego "Biegniemy dla Jakuba"

W najbliższą niedzielę, 7 maja zapraszamy do Paprocan na III Charytatywny Bieg Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego "Biegniemy dla Jakuba".

więcej →
23.04.17

Wyniki I Biegu Paprocańskiego

Dzisiaj odbył się I Bieg Paprocański na dystansie 6,2 km, w którym wzięło udział 276 uczestników.

więcej →
19.04.17

I Bieg Paprocański w Tychach

Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach, przy współorganizacji MOSiR Tychy, zaprasza na I Bieg Paprocański, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia.

więcej →