Sprinterskie biegi dla dzieci i młodzieży
1 października na tyskiej Arenie Lekkoatletycznej odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy w biegach sprinterskich dla dzieci i młodzieży na dystansie 60. metrów.
więcej →1 października na tyskiej Arenie Lekkoatletycznej odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy w biegach sprinterskich dla dzieci i młodzieży na dystansie 60. metrów.
więcej →W niedzielę, 3 września w naszym mieście odbyło się wielkie sportowe święto - 11. już edycja Tyskiego Półmaratonu.
więcej →Z uwagi na problemy z wizami, lekkoatletyczna reprezentacja Kamerunu nie mogła zawitać na treningi do Tychów przed mistrzostwami świata, bowiem wprost z Igrzysk Frankofońskich wyjechała do Budapesztu.
więcej →W niedzielę, 3 września odbędzie się największa, najbardziej masowa impreza sportowa w naszym mieście - 11. już edycja Tyskiego Półmaratonu, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach, a współorganizatorem MOSiR Tychy.
więcej →Od 5 do 18 sierpnia na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach trenować będzie przed budapesztańskimi mistrzostwami świata reprezentacja… Kamerunu.
więcej →W miniony weekend na terenie naszego miasta odbyło się Święto Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Nie zabrakło również akcentów sportowych, w tym zwiedzania Stadionu Miejskiego i treningu na Arenie Lekkoatletycznej.
więcej →W pierwszą lipcową sobotę zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane w ramach Święta Metropolii GZM pn. Zostań herosem lekkiej atletyki. Odwiedź Stadion Miejski, Tyską Galerię Sportu i Arenę Lekkoatletyczną.
więcej →W piątek, 9 czerwca na tyskiej Arenie Lekkoatletycznej odbył się II Mityng im. Jana Dery, w którym wzięło udział około 200 zawodniczek i zawodników z 46 klubów.
więcej →W piątek 9 czerwca będzie miał miejsce II Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery, który - podobnie jak w zeszłym roku - odbędzie się na Arenie Lekkoatletycznej przy ul. Edukacji.
więcej →W sobotę, 3 czerwca na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach odbędzie się druga edycja Tyskiej Spartakiady Seniorów.
więcej →