18.06.24

Galeria z III Mityngu Lekkoatletycznego im. Jana Dery

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Wojciecha Kowacza z III Mityngu Lekkoatletycznego, który odbył się w niedzielę, 9 czerwca na tyskiej Arenie Lekkoatletycznej.

więcej →
06.06.24

9 czerwca III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery

Już 9 czerwca 2024 r. (niedziela) będzie miał miejsce III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery, który - podobnie jak przed rokiem - odbędzie się na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach przy ul. Edukacji.

więcej →
04.06.24

XI Międzygminna Spartakiada Przedszkolaków

XI Międzygminna Spartakiada Przedszkolaków za nami! Po raz pierwszy odbyła się na Stadionie Lekkoatletycznym w Tychach. Wzięło w nim 16 placówek publicznych i niepublicznych, w sumie blisko 200 przedszkolaków!

więcej →
13.05.24

Ponad 40. uczestników w I Tyskim Mityngu LA dla dzieci

W minioną sobotę (11 maja) na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach odbyła się premierowa edycja Tyskiego Mityngu Lekkoatletycznego dla dzieci z roczników 2009-2013 i młodszych.

więcej →
23.12.23

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym mieszkańcom składamy najserdeczniejsze życzenia - cudownego czasu spędzonego w gronie najbliższych, ciepła, miłości i spokoju, ulubionych potraw na...

więcej →
04.10.23

Sprinterskie biegi dla dzieci i młodzieży [REZULTATY]

W minioną niedzielę na Arenie Lekkoatletycznej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy w biegach sprinterskich dla dzieci i młodzieży na dystansie 60. metrów.

więcej →
13.09.23

Sprinterskie biegi dla dzieci i młodzieży

1 października na tyskiej Arenie Lekkoatletycznej odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy w biegach sprinterskich dla dzieci i młodzieży na dystansie 60. metrów.

więcej →
04.09.23

Blisko 1700 osób na mecie XI Tyskiego Półmaratonu

W niedzielę, 3 września w naszym mieście odbyło się wielkie sportowe święto - 11. już edycja Tyskiego Półmaratonu.

więcej →
30.08.23

Odwiedziny lekkoatletów z Kamerunu

Z uwagi na problemy z wizami, lekkoatletyczna reprezentacja Kamerunu nie mogła zawitać na treningi do Tychów przed mistrzostwami świata, bowiem wprost z Igrzysk Frankofońskich wyjechała do Budapesztu.

więcej →
28.08.23

XI Tyski Półmaraton - już w niedzielę, 3 września!

W niedzielę, 3 września odbędzie się największa, najbardziej masowa impreza sportowa w naszym mieście - 11. już edycja Tyskiego Półmaratonu, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach, a współorganizatorem MOSiR Tychy.

więcej →