23.12.23

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym mieszkańcom składamy najserdeczniejsze życzenia - cudownego czasu spędzonego w gronie najbliższych, ciepła, miłości i spokoju, ulubionych potraw na...

więcej →
04.10.23

Sprinterskie biegi dla dzieci i młodzieży [REZULTATY]

W minioną niedzielę na Arenie Lekkoatletycznej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy w biegach sprinterskich dla dzieci i młodzieży na dystansie 60. metrów.

więcej →
13.09.23

Sprinterskie biegi dla dzieci i młodzieży

1 października na tyskiej Arenie Lekkoatletycznej odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy w biegach sprinterskich dla dzieci i młodzieży na dystansie 60. metrów.

więcej →
04.09.23

Blisko 1700 osób na mecie XI Tyskiego Półmaratonu

W niedzielę, 3 września w naszym mieście odbyło się wielkie sportowe święto - 11. już edycja Tyskiego Półmaratonu.

więcej →
30.08.23

Odwiedziny lekkoatletów z Kamerunu

Z uwagi na problemy z wizami, lekkoatletyczna reprezentacja Kamerunu nie mogła zawitać na treningi do Tychów przed mistrzostwami świata, bowiem wprost z Igrzysk Frankofońskich wyjechała do Budapesztu.

więcej →
28.08.23

XI Tyski Półmaraton - już w niedzielę, 3 września!

W niedzielę, 3 września odbędzie się największa, najbardziej masowa impreza sportowa w naszym mieście - 11. już edycja Tyskiego Półmaratonu, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach, a współorganizatorem MOSiR Tychy.

więcej →
31.07.23

Reprezentacja Kamerunu będzie trenować w Tychach

Od 5 do 18 sierpnia na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach trenować będzie przed budapesztańskimi mistrzostwami świata reprezentacja… Kamerunu.

więcej →
03.07.23

Święto GZM również na sportowo

W miniony weekend na terenie naszego miasta odbyło się Święto Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Nie zabrakło również akcentów sportowych, w tym zwiedzania Stadionu Miejskiego i treningu na Arenie Lekkoatletycznej.

więcej →
24.06.23

Święto GZM w Tychach

W pierwszą lipcową sobotę zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane w ramach Święta Metropolii GZM pn. Zostań herosem lekkiej atletyki. Odwiedź Stadion Miejski, Tyską Galerię Sportu i Arenę Lekkoatletyczną.

więcej →
12.06.23

II Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery [PODSUMOWANIE]

W piątek, 9 czerwca na tyskiej Arenie Lekkoatletycznej odbył się II Mityng im. Jana Dery, w którym wzięło udział około 200 zawodniczek i zawodników z 46 klubów.

więcej →