15.05.22

KALENDARIUM najbliższych wydarzeń MOSiR Tychy

W drugiej połowie maja, przez cały czerwiec oraz lipiec gorąco i serdecznie zapraszamy na kilkanaście imprez sportowo-rekreacyjnych planowanych przez Dział Organizacji Imprez MOSiR Tychy!

więcej →
28.04.22

Zapraszamy na rowerki wodne i kajaki!

Informujemy, iż w "majówkę" swoją działalność w tegorocznym sezonie rozpocznie wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie OW Paprocany.

więcej →
25.02.22

Oferta pracy - gospodarz obiektu OW Paprocany

MOSiR Tychy poszukuje pracownika na stanowisko GOSPODARZ OBIEKTU na OW Paprocany w wymiarze 1 etatu.

więcej →
16.01.22

Toalety w Paprocanach ponownie czynne

Informowaliśmy, iż przed tygodniem na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w toaletach ogólnodostępnych przy Wodnym Placu Zabaw doszło do dewastacji wnętrza, dokonanej przez grupę młodych ludzi.

więcej →
07.01.22

Zniszczone toalety w Paprocanach - komunikat

W dniu dzisiejszym tj. 07.01.2022 r. ok. godz. 17:00 w toaletach przy Wodnym Placu Zabaw na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany doszło do dewastacji.

więcej →
30.12.21

UWAGA !! KRUCHY LÓD NA JEZIORZE PAPROCAŃSKIM

Przypominamy, że wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne jest bardzo niebezpieczne i może zakończyć się tragedią. Pokrywa lodu na zbiornikach wodnych ulega ciągłym zmianom, również dobowym...

więcej →
29.10.21

Karolina Naja nagrodzona w Tychach

Wybitna kajakarka i multimedalistka olimpijska odwiedziła w czwartek (28 października) swoje rodzinne miasto – Tychy.

więcej →
05.10.21

Już w niedzielę II bieg Grand Prix Tychów!

W najbliższą niedzielę, 10 października zapraszamy do Paprocan na II bieg XIV Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych!

więcej →
26.09.21

Bieg Memoriałowy Pawła Lorensa czyli bieganie z mistrzynią

Przyjaciele Pawła Lorensa oraz Klub 40-latek Tychy zorganizowali 11. Bieg Pawła Lorensa, upamiętniający znanego biegacza, wielokrotnego medalistę mistrzostw Polski, reprezentanta Polski, a później trenera, działacza i organizatora imprez biegowych.

więcej →
25.08.21

Zapraszamy na I Tyski Test Sprawności!

Zapraszamy gorąco do udziału w Tyskim Teście Sprawności, który odbędzie się na terenie OW Paprocany w niedzielę, 29 sierpnia!

więcej →